Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek ha az ördög...

Szerintetek ha az ördög emberi alakot tudna ölteni, hogy nézne ki? Milyennek képzelnéd el a szokásait, személyiségét?(pl szókincs, beszédmód)

Figyelt kérdés
Ha lehet, kérlek próbáljuk meg elkerülni a válaszokban, hogy ez teológiailag mennyire lehetséges. Persze nem gond, ha szó van a Bibliáról (habár az egyedi ötletek is érdekesek), de próbáljuk ezt most adottnak kezelni.

2022. júl. 23. 20:20
1 2
 11/14 ...Laci ***** válasza:
59%

Kedves Mekkmondó!


De hát milyen legyen akkor - mondd meg nekem - az igazi? Ha eszerint valaki a fenti módon sorolja a helyes tennivalókat, akkor ő az Antikrisztus? Ezektől még akár lehet szent életű, sőt tablettel a kezében.


Nem tartozik a kérdéshez, nem akarom elvinni a témát, csak nem állhattam meg...

2022. júl. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Én úgy képzelem el, amilyen Zelenszkij - az ukrán elnök. A semmiből került egy ország élére, viszonylag jó megjelenésű, mindenki hősként néz rá, áldozatnak mutatja be magát. Közbe meg hazudozik, életeket vesz el közvetve, háborúba kényszerít ártatlanokat, más államokat is háborúba akar sodorni, ő meg csak tovább gazdagszik.


Üdv,

Kárpátaljáról

2022. aug. 4. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
100%
Jó megjelenésű lenne.
2022. aug. 5. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Kellemesen vonzó, kitűnik a tömegből, buja. Karizmatikus, rendkívül intelligens, magabiztos és nagyon büszke. Nagyravágyó, becsvágyó, ambíciózus. Nagyon meggyőző, tudja kinek mit kell/lehet mondani. Kifinomult úriember benyomását kelti. Kommunikációs képességei kiemelkedőek, szeretik hallgatni az emberek.


Valahogy így képzelem el.

2022. aug. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!