Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az "e" cigi is bűnnek számít?

Az "e" cigi is bűnnek számít?

Figyelt kérdés

2022. aug. 1. 08:50
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
40%
Mivel a Biblia egy pongyola firkálmány, amit a keletkezése idejében hordtak össze a készítői, így semmi olyat nem tudott mutatni, ami túl tudna mutatni a saját keletkezése koránál. Így nyilván azt sem tudja definiálni hogy bűn-e az e-cigi.
2022. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
0%

Mondjuk ahhoz képest hogy pongyola 2000 év után is forgatják az emberek :)

Na ha ettől jobb könyvet írsz haver, emelem kalapom.

2022. aug. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
55%

"Mondjuk ahhoz képest hogy pongyola 2000 év után is forgatják az emberek :)"


..és ez igazolja az elmebajt, hogy emberek képzelt meselényeket imádnak?

2022. aug. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
0%

Hát erről lehetne mesélni,mit jelent elmebajosnak lenni.:)

De alapjáraton a Biblia az érzelmek elnyomásán dolgozott, és ennek következtében próbálták félemlíteni az embert attól,ami ma zajlik.

És mi már példái vagyunk egy olyan generációnak ami önmagát és a természetet kezdte el pusztítani, pongyolkám:)

Valamikor én is abba hittem amibe mindenki más.Én se vagyok szent, de jó pár évet rászenteltem az életemből ,hogy megértsem azt ,hogy ez mihez vezet ,ha nem tartjunk be bizonyos szabályokat.Egy korlatok közé szorított embernek körlatok köszé szorított életet kell élnie.Ha nem tesszük azt mindannyian pongyolkám, azzal magunk ellen fordul úgy az ember ,úgy a természet.

2022. aug. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
21%

Egyedül annyi ,hogy nem volt még példa rá ,hogy a világ puszulásnak indult Vagy ha volt is ,mind legendává ,mítosszá vàlt ,amit a mai ember nem vesz komolyan.Pedig nem egy bizonyíték van arra ,hogy már volt előttünk is civilizáció, és az mind eltünt.Véleményem szerint mind azért mert az ember a tudását ,bulizásra meg a kényelmére használta fel, és nem a jövőjük biztosítására, és mire észbe kaptak ,hogy az érzelmes ember nem akar gondolkozni, hanem csak a bulin jár az eszem , a pusztulás útjára került.Nézz szét...kapcsold be a tvt, nézd meg a netet..menj el este egy nagyvárosba.Milyen emberekkel fogsz találkozni?

Olyanokkal akiket nem a csaladalapítás érdekel ,vagy a fejlődés, csak a puszta élvezetek.

2022. aug. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Igen, bűn, mert a dohányzás "imitálása" ugyanúgy zülleszti az utasforgalmi területen a kulturális nívót, valamint nem kívánják vizsgálgatni, melyik cigaretta valódi, robbanásveszélyes, és melyik nem... Közfeladatot ellátó társasággal szemben történő balhézás pedig háromtól hat évig terjedő szabadságvesztéssel is büntethető.

(részletek a MÁV-szabályzatból)

2022. aug. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg nem értem ,hogy ebbe mi nem vilagos.Bár biztosan 20 éveseknek vitázok biztosan azér meg a lepontozás.A világ nyitottá válik, és az emberek elkezdenek efelé fókuszálni,amivel a privatizáció elkezd teret nyerni.A gazdag egyre gazdagabb lesz ,még a kisemberek városokba meg lakásokba tömörülnek.Majd a kisemberek elvárják hogy adjanak nekik munkát ,hogy eltartsák magukat, mivel se földjeik se vagyonuk nincs.És mivel más dolguk nincs az élvezet felé fordulnak.Ami egyre rosszabb társadalmat fog kinevelni, és egyre gyorsabb ütemet fog diktálni.

Most ez egy olyan folyamatot indít meg amit úgy lehet leállítani, ha visszafolytjuk a privatizációt és ujraállamosítunk,vagy pedig a ha a privatizáció nyer ,privatizálas végett feleslegessé vált embereket valami módon kiírtják.Vagy pedig szépen lassan felélünk mindent ,vele együtt a bolygót is.

Na most csak azon kell elgondolkoznia mindenkinek ,hogy kinek a hatalma alatt áll a demokrácia és a privatizáció...

2022. aug. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nem kell a neomarxista agymosás, kösz.
2022. aug. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

Ennyi erővel iszok egy kis mérget mert sok minden káros az egészségre xD


Hagyjuk már ezt. Valami szükséges vagy csak minimálisan káros. Azért a cigit ne hasonlítsuk már a legfőbb D-vitamin forrásunkhoz


Nyílván ha 0-24 állsz a tűző napon bajod lesz tőle.

2022. aug. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Ez már nem a marxizmus barátom...ez mar túl megy mindenen.Itt arról van szó ,hogy minden szépen lassan kezd hanyatlani.

Utolsó, van egy jó kis példa.Úgy hívják ,hogy nyúlszáj.Ha a nő terhesség alatt folyamatosan cigarettázik,a gyereknek nyúl szaja lesz.

Én az egészséget védelmezem.Nem csak a tiédet kell védelmezni,hanam a gyerekeidét is.Szinte mindent örökölsz.

De jól van, én védelmezni próbálom az egészséget, a csaladokat, a gyerekeket és a természetet, ledzek én a rossz ember :D

2022. aug. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!