Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van Bibliai alapja annak,...

Van Bibliai alapja annak, hogy a mormonok rasszisták?

Figyelt kérdés

A feketéket a mormonok bűnösnek tartják, miszert akkor lettek feketék amikor Isten megátkozta Kánaánt.

Miért mondják ezt a mormonok?



2022. aug. 8. 22:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezt honnan veszed? A Doktor Houseban fekete volt a mormon orvos.
2022. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Állítólag azt mondják, azért feketék mert meg lettek átkozva. Bár én ezt nem hiszem el
2022. aug. 8. 23:06
 3/24 LeonScottKennedy ***** válasza:
74%

#2


Pedig de, valóban van egy olyan látásmód a mormonok között. Én már hallottam azt egy műsorban, amely a mormon vallást taglalta.

Igazánól teljesen felesleges komolyan venni a mormon vallást. Elképesztően ostoba és retard-ált a mítoszuk, egészen elképesztő, hogy emberek elhiszik, amit a mormon könyvben olvasnak. Még a Koránra is rátesz egy pár lapáttal, pedig már a Biblia olvasása is csak arra jó, hogy ateista legyél. És igen, a mormon könyv messze a legkirekesztőbb és legrasszistább. És a leggyerekesebb is.

2022. aug. 9. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nincs bibliai alapja.

Nem tudom, hogy a kánaániták feketék lettek-e vagy mit tudom én de nem is számít.


Jézus nem tudta eléggé kihangsúlyozni, hogy szeressük felebarátainkat akkor is ha bűnös mert nem a mi dolgunk ítélkezni.

Én mondjuk semmiképp sem támogatom az lmbtqia+-$#@&#&-# mozgalmat de nem gyűlölködhetek mert Jézus dolga majd megítélni Őket és ha Ő úgy látja jónak akkor üdvözíti ha nem akkor nem.


Egy keresztény nem gyűlölködhet és nem ítélhet el senkit és semmit.

2022. aug. 9. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
35%
Nem tudom hogy a mormonok tényleg állítanak-e ilyet de a Biblia rasszizmust hirdet így simán el tudom képzelni.
2022. aug. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Inkább démonosak. A fekete bőr, az alkalmazkodás. Meleg éghajlatokon a bőr pigmentjei sötétednek. Egy fehér bőrű pár, Afrikában gyermeket nemz, a gyerek is fehér és annak a párja is, majd az unokáknál is ue. a helyzet, a dédunokájuk már színes bőrű lesz.
2022. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
73%

#5

Az a másfél pipa a válaszai hasznosságát mutatja mások értékelései alapján.

Csak mondom mindenkinek aki ezt olvassa 😂

2022. aug. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%

#7

Szerintem még így is elég felülértékelt.

2022. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
33%

Most mi a gond? Ti keresztények hisztek a Bibliában ami a zsidó nép

kiválasztottságát, felsőbbrendűségét hirdeti. Ti abban hisztek hogy Isten etnkai alapon választott magának népet. A Biblia azt írja hogy a zsidókra és a nem zsidókra más törvények vonatkoznak tehát szerintetek Isten etnikai alapon határozta meg hogy kire milyen törvények vonatkoznak. A Bibilián kívül még a nácik alkalmazták ezt és még néhány rasszista állam.

2022. aug. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

#8

Hát ez még így is több a kelleténél bár mikor utoljára néztem még kevesebb volt úgyhogy valószínűleg megtalálták ezt a kérdést az antiteisták.


#9

Most meséljek neked az ószövetségi időkről? Akkoriban egy jó pár dolog másképp ment de valószínűleg ezt te is is tudod csak még megérteni sem szeretnéd úgyhogy felesleges is próbálkozni.

Egyébként nem vagyok keresztény :D

2022. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!