Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van ilyen kevés ismert...

Miért van ilyen kevés ismert muszlim? Keresztényhez, buddhistához, ateistához képest nagyon kevés van. Lenne bármilyen összefüggés?

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 23:39
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
84%
Világtérképre majd nézzél rá egyszer
2022. okt. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 Isti22 ***** válasza:
100%

Nincs összefüggés, a legismertebb emberek gazdasági-történelmi okokból a nyugati világ szórakoztatóiparából kerülnek ki (elsősorban Amerikából), ők pedig jellemzően keresztények vagy vallástalanok.


Én mondjuk buddhista celebeket sem ismerek nagyon.

2022. okt. 3. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:

A kérdésed csak a te ismereteidről árulkodik, nem a valós helyzetről.


2-es

Pld. Laár András, Ábel Anita, Szinetár Dóra, Kulka János, Steiner Kristóf - most hirtelen ők jutottak eszembe, és ők csak a magyarok.

2022. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
100%
Te nem ismersz muszlimokat =/= nincsenek.
2022. okt. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%

Azért vannak. Nem nehéz rákeresni. Például:



https://www.youtube.com/watch?v=kwEv9vLdgkA

2022. okt. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
23%

Gondolom azért, mert egy iráni vagy pakisztáni faluból elég nehéz világszerte ismert hírnévre szert tenni. Az ismertebb emberek pedig sokkal inkább hírhedtek, mint híresek ezekből a régiókból.

Például a fentebb linkelt videóból én csak 2 színészt és 2 ökölvívót ismertem fel, többiről fogalmam sincs, hogy kik. De tudjuk, ma már a csapból is celebek folynak víz helyett.

2022. okt. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
74%
Röviden az az oka, hogy a muzulmán kulturájú országokban nem következett be a "felvilágosodás", legalább 300 évnyi lemaradásban vannak a mai értelemben vett világfelfogás tekintetében.
2022. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
4%
7-es hát ez érdekes. Például Törökország miben van 300 éves lemaradásban?
2022. okt. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok ismert muszlim van, csak nem tudod, hogy muszlim. Ha most úgy nézzük, hogy hithű, akkor keresztényből sem lesz sok. Pl Zayn Malik is muszlim vallású, de nem hiszem, hogy tudnád, illetve nem is úgy él, mint egy muszlim.
2022. okt. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
91%
Bella Hadid, DJ Khaled, Mike Tyson, Shaquille O'Neal, Akon, SZA. Ők szerintem ismertebb nevek, de gondolnád, hogy msuzlimok? Mert én nem.
2022. okt. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!