Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem hisznek az emberek...

Miért nem hisznek az emberek a démonokban, amikor a Démonok között igaz történet?

Figyelt kérdés
Ha egy filmre kiírják, hogy igaz, akkor az igaz!

2022. okt. 18. 18:14
 1/9 anonim válasza:
75%

Azért, mert az emberek már csak ennyire hülyék.


Gyűrűk Ura is igaz történet, még se hiszi el senki. Pedig Tolkien próféta kihirdette az igaz Igét, amely a Biblia kiegészítése.

2022. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennyire naiv nemlehetsz
2022. okt. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es! Pedig, amikor láttam a filmet, akkor nagyon be voltam tojva és nehezen aludtam. Azóta jobban vagyok, de megnyugtatna, ha bebizonyosodna, hogy nem léteznek démonok.
2022. okt. 18. 18:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaz történet alapján van... Szuper. Láttam már ilyen filmeket, de sokaknak annyi az alapja, hogy hát volt valami gyilkossági kísérlet és hoppá, máris igaz történet alapján csinálnak egy gyilkolászós filmet.

Sok filmet úgy képzeld el, mint egy falusi történet. Falu elején fingottál egyet az utcán, a falu végén meg már azt beszélik, hogy bekakiltál. Na, ilyen az igaz történet alapján készült film.

2022. okt. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%
Pld a tekszaszi lancfűrészesnek is kb annyi volt az alapja, hogy tekszaszban tűntek el emberek és egy helyen több hulla is előkerült no erre építették fel a lancfűrészest ... phu micsoda dráma láma
2022. okt. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 UlfOrmson ***** válasza:
88%
Szimpla marketingfogás, hogy kiírják, hogy igaz történet alapján. Így többen nézik meg és több lesz a film bevétele
2022. okt. 19. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Az Amityville filmek is démonokról szólnak. Aki nem hisz a démonokban, az nézzen meg legalább egy Amityville filmet. Igaz történet alapján készültek, és nagyon brutálisak.
2022. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
71%
Ugye ezt a kérdést te sem gondoltad komolyan kérdező? Warren-ék hatalmas kamuládák voltak. Ha jobban utánaolvasnál tudnád, hogy “karrierjük” során rengetegen, még az Egyház is megcáfolta őket. Ed pl az egyik könyv írójának azt mondta hogyha nem elég az ő sztorijuk, egészítse ki a továbbiakat a fantáziájával. Nem vagyok szkeptkius, hiszek Istenben, de Warren-éknek egyszerűen nem tudok hinni. A Démonok Között 2 sztorija is full kamu ha utánanézel, plusz Warren-ék alig voltak ott a családnál. Ha valóban démonűzők lettek volna, és képesek lettek volna csak 1 hiteles bizonyítékkal előállni, biztosan nem támadták volna őket ennyien. A 3 filmnek egyébként sincs sok köze a valósághoz, plusz ennyi erőből a Star Wars is lehetne igaz történet ha azt mondanák rá a filmben.
2022. dec. 4. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Én hiszek. Én a legjobban a Soros démontól rettegek
2023. jan. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!