Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy lehet, hogy magukat...

Hogy lehet, hogy magukat kereszténynek valló tanárok is beszállnak a balos tüntetésekbe, uszításba?

Figyelt kérdés

Most, hogy válság van meg infláció, képesek ilyenkor követelőzni és kizsigerelni az államkasszát?

Kisnyugdíjasok képesek megélni nettó 120 ezer forintból, ezeknek a hálátlan pedagógusoknak meg a jelenlegi nettó 207 ezrt sem elég?

Egyházi iskolák miért nem rúgják ki az ilyen lázítókat?



2022. okt. 31. 12:02
1 2
 1/13 Lucifer-666 ***** válasza:
98%
Úgy, hogy ennek a politikához semmiköze. A nyugdíjas néniknek is ütni kellene azokat, akik hülyeségre sikkasztják el a pénzünket.
2022. okt. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
98%

Napitroll


Hát úgy, hogy akár keresztény vagy, akár pogány, akár buddhista, ha tanár vagy, látod, hogy szar az oktatás. Ez nem pártállásról szól, ahogy a tüntetések sem.

2022. okt. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Demion ***** válasza:
92%

Persze választások előtt kiszórni 1000 milliárdot, arra volt pénz.

Vodafont vásárolni 350 milliárdért volt pénz.

Stadionokra elverni százmilliárdokat volt pénz.

Soha meg nem térülő Budapest-Belgrád vasút 750 milliárdért, arra is van pénz.


Úgy látszik, a kérdező szerint az oktatás minőségének javítása egy balos ügy. A kérdező szerint egy jobboldali keresztény ember számára nem lehet érték az oktatás.

2022. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

"A kérdező szerint egy jobboldali keresztény ember számára nem lehet érték az oktatás."


Én ilyet nem állítottam. De egy tanár akkor is tanítson jól, ha nem keres annyit, mint egy orvos.


Egyébként meg az összes tanártüntetés mögött megjelennek az LMBTQ-s szervezetek. Az viszont igaz, hogy ezeket nem akarom az iskolák közelében látni.

2022. okt. 31. 12:42
 5/13 anonim ***** válasza:
27%
Az hogy milyen tüntetésre megy ki az ember vagy melyik pártot támogatja az egy dolog, de ami engem jobban érdekel, hogy hogyan lehet egy (katolikus) keresztény liberális azt nem értem. És ezt tényleg nem provokálás gyanánt írom, és a liberálist nem a politikaiboldalra értem.
2022. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Demion ***** válasza:
98%

#4

"Én ilyet nem állítottam."


Dehogynem. Balosnak nevezted a tanárok tüntetését. Ebből logikusan következik, hogy szerinted az oktatás ügyét csak a baloldal tarthatja fontosnak.


"az összes tanártüntetés mögött megjelennek az LMBTQ-s szervezetek."


Talán, mert egyetértenek a tüntetések céljaival. Igazából a tanárok ügyét mindenki fontosnak tartja az orbánistákon kívül.

2022. okt. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lucifer-666 ***** válasza:
98%
Egy poltikusnak sem kell 300 ezer forintnál többet keresni, mert hazaszeretetből irányítja az országot és ha jól értem ez a fizetés már luxus. De az is csak annak a 10-nek kell, aki csinál is valamit, nem csak bent ül a parlamentben melegedni.
2022. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
98%

"Most, hogy válság van meg infláció, képesek ilyenkor követelőzni és kizsigerelni az államkasszát?"

Nem most kezdték.


Ha nem tüntetnek akkor eltűnnek a tanárok (nyugdíjazás, pálya váltás, vagy aki marad az éhen hal mert nem lesz pénze semmire) és bedől az oktatás.


Itt kampányolsz az országod bedőlése mellett lényegében, ahelyett hogy javítani próbálnál.


"Egyházi iskolák miért nem rúgják ki az ilyen lázítókat?"

Lassan nem lesz kit kirúgni.

Tehát az egyház a szólás szabadság ellen van?

Az egyház ellenzi a normális oktatást? Az egyház ellenzi azt hogy az oktatási rendszeren javítsanak? Az egyház talán ellenzi hogy legyenek tanárok?


Te miért ellenzed az oktatási rendszeren való javítást, azt hogy legyenek tanárok ? Miért ellenzed azt hogy az ország működjön? Miért akarsz rosszat az országnak és az itt élőknek?

Te kereszténynek nevezed magad úgy hogy ennyi mindenkinek rosszat akarsz és rontani akarsz a országon?

2022. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

"Most, hogy válság van meg infláció, képesek ilyenkor követelőzni és kizsigerelni az államkasszát?"


Viktor urunk és királyunk zsigerelte ki az államkasszát, nem a tanárok.


"Kisnyugdíjasok képesek megélni nettó 120 ezer forintból, ezeknek a hálátlan pedagógusoknak meg a jelenlegi nettó 207 ezrt sem elég?"


A kisnyugdíjasok nem nevelnek gyereket. A kisnyugdíjasok nem töltik a fél napot az elcseszett Kréta rendszerrel, mert az Istenért sem akar betölteni. A kisnyugdíjasoknak nem kell minden adminisztrációt a gépükön csinálni. Tudod, a laptopnak vagy számítógépnek kell áram, ami lassan önmagában 100.000 lesz.


"Egyházi iskolák miért nem rúgják ki az ilyen lázítókat?"


Mert nem tudnának helyettük felvenni senkit, és mert ez nem lázítás. Tanárhiány van a rossz fizetés és amiatt, mert nem becsülik meg őket. Régebben én is tanár akartam lenni (és még mindig vonz), de jobban átgondoltam, és az előbb leírtak miatt inkább választottam másik szakmát.

2022. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 NTBS ***** válasza:
97%
A tüntetések nem csak a bérekről szólnak.
2022. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!