Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Volt már Istenközeli élményed?

Volt már Istenközeli élményed?

Figyelt kérdés

2022. nov. 5. 21:33
 1/5 Lucifer-666 ***** válasza:
62%
Nem volt szerintem.
2022. nov. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 pelgrim ***** válasza:
81%

Egész életemben folyton Isten közelében vagyok, benne vagyok, benne élek, és Ő folyton bennem van, csak néha elfelejtem, megfeledkezem róla, olykor sok butaságot csinálok, sok szenvedést okozok másoknak és saját magamnak.

Te biztos másra gondolsz, talán valami különleges élményre, olyan is volt.

2022. nov. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Mióta megterem Krisztus az éltem a szívemben él ...úgy kell ezt elképzelni mint szülő és gyerek kapcsolatot aki szülő lesz egyszer mindig tudni fogja hogy a gyermek az élete része és mindig kapcsolatba lesznek..nagy csodák .....azok a napok amikor bűnbanttal megyek az én Uram elé és ő kegyelmet ad nekem felszabadí, megelegit,szeret.
2022. nov. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már volt egy-kettő. Például színtisztán hallottam a hangját az elmémben, ahogy azt mondta, hogy szeret. Sokkal hangosabb volt, mint a gondolataim. Meg is döbbentem, hogy mi volt ez. :) Csodálatos volt.
2022. nov. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen
2022. nov. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!