Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus,kereszthalálával milyen...

Jézus,kereszthalálával milyen csorba esett a sátán hatalmán? Azóta nincs ugye hatalma az emberek felett?

Figyelt kérdés
Jézus gyakorlatilag felbontotta a szerződést amit ádám és éva akaratal vagy nem akarva de megkötött a sátánnal. Elvesztette a hatalmát Jézus halála után vagy elötte sem volt különösebb hatalma?

2022. nov. 29. 19:24
1 2
 1/14 Lucifer-666 ***** válasza:
15%
Jézus igazából öngyilkos lett, mert megvédhette volna magát és másokat is. A Sáttának megint sikerült túljárni az eszén...
2022. nov. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A sátán azt érzem hogy teljesen jól elvan. Csinálja a bulikat.termeszti a kábitószert előálitja a kábitószert.bomlasszq a családokat félre vezetia hitetleneket hasonlo.most azt érzem hogy van hatalma elég nagy de csak annyi amennyit Isten megenged neki
2022. nov. 29. 19:35
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Mi van akkor, ha Sátánt nem Jézusnak kell legyőznie, hanem mindenkinek magának kell megtennie? A sült galambot várod azzal, hogy ne legyen kísértés valami után, ami megöli az elméd. Neked kéne uralkodni saját magadon és nem elkábszizni az eszedet. Isten pont annyit enged meg neki, amennyit mi a szabad akaratunkkal pont meg tudnánk állítani. Nem Isten tehet róla, hogy sok ember mindig a könnyű utat választja és enged mindenféle hülye kísértésnek.
2022. nov. 29. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy én kábitoszerezek? Meg ki mondta neked hogy én várom a sült galabot? Elég kevés inteligenciával rendelkezel. Inkább mondj el egy imát, ne itélkezz és feküdj le szerintem mert már késő van
2022. nov. 29. 19:49
 5/14 A kérdező kommentje:
Mi baja a 3asnak hogy a torkomnak ugrott? Ne rajtam vezesd le varátom a napi feszkót. Pihenjél
2022. nov. 29. 19:56
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

"Jézus gyakorlatilag felbontotta a szerződést amit ádám és éva akaratal vagy nem akarva de megkötött a sátánnal."

Akkor miért nem került vissza egyből mindenki a paradicsomba?


"Jézus,kereszthalálával milyen csorba esett a sátán hatalmán? Azóta nincs ugye hatalma az emberek felett?"

Ha volt is bármi hatalma akkor az abból eredt, hogy Isten hagyta/adta neki.

2022. nov. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Akkor miért nem került vissza egyből mindenki a paradicsomba"

?

Isten az élettel van és nem a halálal isten szerti az embert, hogy van és létezik. A paradicsomba(mennyországba) pedig halálunk után kerülünk, de elötte végig kell élnünk egy életet

2022. nov. 29. 20:03
 8/14 anonim ***** válasza:
26%
Jézus halálával olyan értelemben győzte le a sátánt, hogy megnyílt az ember számára az üdvösség lehetősége. De a sátán továbbra is kísérheti az embert.
2022. nov. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Ki ez a satan? Ha hiszel benne satanista vagy
2022. nov. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 KZitus ***** válasza:
0%

Szia

nagyjából három kérdést tettél fel. Ezek mind életbevágóan fontosak az ember számára. Ezért íratta le Isten a Bibliát, hogy választ kapjunk az általad is kiírt kérdésekre, és még sok más életünket és jövőnket érintő kérdésekre is. Szívesen segítek Neked, megosztom veled, amit megtanultam már a Bibliából.

2022. nov. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!