Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Echart Tolle követői vallásos...

Echart Tolle követői vallásos jelleget mutatnak? Mennyi időt vesz el a napjukból, hogy a Most-hoz "imádkoznak"? Vagy hogy működik ez a gyakorlatban?

Figyelt kérdés

2022. dec. 6. 14:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Anyááám… neked aztán össze állt a kép hallode. A mosthoz imádkoznak. Azoszt’ igen.
2022. dec. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Szerintem még olvasgass inkább.
2022. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kérlek inkább írjatok információkat ha tudtok. Ha Tolléztok, és a mostban vagytok, akkor elvileg nem kellene ellenségesnek lennetek nem? Ha vallásosak vagytok akkor meg a Biblia szerint kellene szeretettel hozzáállni az emberekhez. Most közelről egy Tolle embert, és egy vallási közösséget látok és kíváncsi vagyok hogy időben melyik vesz el többet. A Tollénál mindig azt írják hogy szép az elmélet, de hogy van a gyakorlat? Ezért kérdezem.
2022. dec. 6. 14:55
 4/18 A kérdező kommentje:
Most akkor ne imádkozásnak fogjátok fel, zárójelbe is tettem. Hanem hogy konkrétan fogjátok és rászántok időt hogy na most, gyakorlunk. Nem csak hallgatni az elméletet, mert sokan azt írják hogy az nem működik.
2022. dec. 6. 14:59
 5/18 A kérdező kommentje:
* idézőjelbe
2022. dec. 6. 15:00
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szeretettel ajánlom neked: Echart Tolle - A most hatalma. Youtubeon hangoskönyv is van. Halgasd, gondolkozz el rajta. Nézd meg mire mész vele, tudod-e alkalmazni.
2022. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ha szeretet lenne benned, nem feltételeznéd hogy nem hallgattam meg. Beszélgettem erről emberekkel akiknek a gyakorlati megvalósítással volt kérdésük. Ha erről tudsz valamit írj. Saját tapasztalatot írj.
2022. dec. 6. 15:32
 8/18 A kérdező kommentje:
Ugyanakkor párhuzamosan van egy vallási közösség ahol értetlenül szemlélik a Tolle-t, ezért láttam párhuzamot, ugyanis mindkettő irányzat hasonló működést mutat. Az idejük nagy részét vagy imádkozással, közösséggel, vagy a Tolle hallgatásával töltik, eredmények egyelőre nem figyelhetőek meg, ugyanolyan zizi mind.
2022. dec. 6. 15:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Na szeressen téged akkor a nyavaja. A most hatalma pont erről szól. Az egóról. A negatívról ami felkél benned ha olyat hallasz ami nem tetszik. Ilyenkor kell megkérdezni: “Mi ez?” “Hogyan jött létre?” Dehát olvastad nem? Mégis megkérdezed, hogy vallásosak-e a követői. Mivel annyi nem esik le, hogy az egész filozófiája a belső vizsgálódásra alapul. Olyat írsz, hogy a mosthoz imátkoznak. Hadd ne higgyem már el, hogy olvastad.
2022. dec. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
:)))
2022. dec. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!