Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha beírom a vallás kérdések...

Ha beírom a vallás kérdések keresőjébe az "hieteles" szót és elolvasok kb. 10 kérdés hozzászólásait csak összezavarodok Isten valódiságának bizonyosságáról, hitelességéről, sziklaszilárdságáról, miért?

Figyelt kérdés

Egy viszont biztos; a szeretet gyógyít.


Sok kérdést tettem már én is fel, honnan jöttünk, hová megyünk, volt-e Jézus, létezik-e Isten, miből letünk > tehát utoljára, ha valaki tud rendkívül értékes hozzászólásokat az ne tartsa el énelőlem, én már 10 éve foglalkozok ezzel előszőr ezo/spiri témában majd 3 éve a vallással, amit interneten keresztül össze tudok gányolni belőle...és a Bibliából.


Remélem mindenkinek a szívében ott van még a karácsonyi szeretet, függetlenül attól, hogy már kezdődik a munka.


Legyen áldott napotok/hetetek jövőre is.


Ebben a kérdésben legyen a hozzászólásaitoknak a forrása Isten és a 7 főbün ne legyen jelen a válaszataitokban. Köszönöm. Ráér a válésszal esetleg osszátok minél több embernek, hogy minél több válasz érkezhessen különböző emberektől, akár más kultúrákból is :)


AMEN


2022. dec. 27. 08:38
 1/8 A kérdező kommentje:
*hiteles
2022. dec. 27. 08:39
 2/8 A kérdező kommentje:
UI: Sok anyagot fogok majd itt megosztani (videó, kép, írás), ami táplál, segít, gyógyít, figyeljétek majd...
2022. dec. 27. 08:44
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jelentettem, mert semmit nem kérdezel, csak a saját idióta blogodnak akarod használni ezt a kérdést.


Ha téríteni akarsz, csinálj weboldalt, senkit nem érdekelnek a videóid, képeid, egyéb baromságok.

2022. dec. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"összezavarodok Isten valódiságának bizonyosságáról, hitelességéről, sziklaszilárdságáról, miért?"


Mert isten léte nem bizonyított, a Biblia meg önellentmondásos, logikatlan és morálisan erősen megkerdőjelezhető.

2022. dec. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 pelgrim ***** válasza:

Talán azért, mert mindenhol keresed, csak ott nem ahol kellene, saját magadban.

Hallottam egy tanmesét: Isten megelégelte, hogy az emberek folyton mindenféle ügyes-bajos dolgaikkal zavarják, hogy melyik lábbal lépjenek át a küszöbön, vagy mit vegyenek karácsonyi ajándéknak, stb. Összehívta tanácsadóit, hogy találjanak már végre ki valamit. Volt aki azt ajánlotta, hogy költözzön egy lakatlan szigetre, de Isten nem találta eléggé biztonságosnak, hiszen manapság már minden hely elérhető a Földön. Ajánlották azt is, hogy költözzön a legmagasabb hegyre a Mount Everesztre, de Isten azt se látta jónak, mert látta, hogy Tenzin en Hilary már készülődnek, hogy felmenjenek a csúcsra. Volt mégegy aki azt ajánlotta, hogy költözzön a holdra, de Isten azt se találta jónak, mondva hamarossan jönnek az amerikaiak, ott se lesz nyugtom, de van egy ötletem, belebújok az emberbe ott nem fog keresni senki!

2022. dec. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek üzenem: hogy a való életben az utcán úgysem mersz szembeszállni velem, mert annyira jellemtelen volt ez a hozzászólásod, hogy az érvénytelen...nincs benne semmi hiteles sem.
2022. dec. 27. 11:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi az hogy jellemtelen meg hiteltelen volt? :D ez a veleményem, bszki. Mi hiteltelen lenne benne?
2022. dec. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"a való életben az utcán úgysem mersz szembeszállni velem"

Tehát erőszakkal gondoltad elrendezni a vitát? Jézus mit mondana erre?


"mert annyira jellemtelen volt ez a hozzászólásod"

Ez meg kivetítés.

Konkrétan: TE VAGY JELLEMTELEN.

Tulajdonképpen mit kérdezel most?

Miért itt akarsz téríteni?

És - ha már lebuktál a hamis térítéseddel - miért még neked áll feljebb?


Ja, és csak egy apróság: ez miért pont karácsonykor kellett elkövetned?

Ennyire nem érdekel téged Jézus?

2022. dec. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!