Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Vannak ezek az online mise...

Vannak ezek az online mise közvetitések pl az EWTN-en is, ezeket ha elmúlik a Covid akkor elveszik vagy ezek után mindig lehet majd a tv-be is nézni?

Figyelt kérdés
Sziasztok ugye a covid miatt üresek lettek a templomok is megjelentek a kamerás online misék, ad misét az EWTN, meg az apostol tv is, EWTN en nézem apostolom nincs de müsorba láttam ők is közvetitenek, és mozgássérült vagyok, tehát ez igy ideális, hogy nézhetem a tv-be vagy az EWTN pl feltölti a YT-ra is. Ha (végre ) elmegy a virus, kell attól tartanom, hogy az online misék is megszünnek,? Mert ugye a templomba lehet menni. Vagy ezek a tv-k ezentúl is adnak majd misét a bekamerázott templomokból? köszi
2023. jan. 2. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Valószínűleg megszűnnek majd
2023. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Már elmúlt a Covid.
2023. jan. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem a covid miatt kezdték a szentmiséket TV-ben is közvetíteni, már bőven a covid előtt is volt ez és lesz is.

Van nem kevés idős, aki már nem tud templomba menni, kórházban fekvő betegek, vagy akár otthon betegeskedő nem is öregek, akik influenzásan nem akarnak közösségbe menni, de így valamennyire részt tudnak venni szentmisén aznap.

2023. jan. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3as vagy a mozgássérült mint én, akkor te azt mondod ettől semmiképpen nem krll tartanom, hogx megszünik a tv-s mise, ha végre elmegy a covid? Én azt hittem , hogy csak a virus miatt lett. De lehet azzal keverem, hogy sok templomot ez miatt kameráztak be- de lehet hogy a tv miatt már 1-1 templom réges régen be van kamerázva. Bár igazad van meglehetősen fura lenne, ha a két vallási tv-ről 1szer csak eltünne pl a napi mise..
2023. jan. 2. 15:02
 5/5 A kérdező kommentje:
a többieknek is köszi
2023. jan. 2. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!