Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vágyok a keresztény...

Miért vágyok a keresztény életmódra a novembertől januárig tartó időszakokban? Miért keresem Isten jelenlétét az életemben?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 4-5 évben kezdődött és eléggé zavaró élmény, mert olyankor lelkileg és érzelmileg instabil vagyok és a környezetem se nagyon érti a hirtelen hangulat- és viselkedésváltozásomat.

2023. jan. 5. 00:57
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
De hát ez jó dolog.
2023. jan. 5. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nálam is váltakozik a hindu-dzsaina-buddhista-tao-iszlám-szufi-keresztyén-ateizmus-agnoszticizmus-pszichológia-filozófia-ősi hitek.
2023. jan. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ne csak vágyj, menj el a templomba istentiszteletre. Jót fog tenni. Te is tudod, hogy ez a helyes út, akarod is, ne állj ellen!

Minden jót!

2023. jan. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem. Nem jó dolog.

Ez időszakos érzés, ha elmennék misére, csak rontanék rajt. Előbb utóbb elmúlik a vágy és zavartság, de addig is idegesítő.


Ami a kérdésből lemaradt:

Hogy lehetne elnyomni ezeket az érzésekt?

2023. jan. 5. 22:23
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem kell elnyomni.
2023. jan. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
elnyomni? Tehát mentális betegségre pályázol?
2023. jan. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Tehát azt mondjátok ezen csak pszichológus segíthet?

Szerintem a pszichológusok körberöhögnének, ha ezzel jelentkeznék hozzájuk, a keresztény pszichológusok(van ilyen egyáltalán?) megpróbálnának rávezetni, hogy ez mennyivel jobb lesz nekem.


Vagy elmenni templomba..de csendes ember lévén nem tudnék együtt énekelni és imádkozni a többi emberrel. A bort sem szeretem.

Nem tudom..meg kell valljam ódzkodok az egésztől.

2023. jan. 9. 01:08
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenki így van ezzel. Először nem feltétlenül kell énekelned, stb, csak hallgasd meg.
2023. jan. 9. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én meg áprilistól novemberig minden nőt meg akarok dugni. Ez is egy vágy...
2023. jan. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!