Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A katonák akik háborúban...

A katonák akik háborúban voltak a Mennybe jutnak?

Figyelt kérdés

2023. jan. 14. 21:24
1 2
 11/18 Jégszív ***** válasza:

"Igaz?" MAJDNEM!


Azt egyetlen szóval nem állítottam, hogy ezek az előzmények FELMENTIK az embert tetteinek következményei alól. Jól is néznénk ki...


De visszadobom a labdát: "Az irgalmas és könyörületes" nagy IZÉ talán ez alapján fogja "ítélni eleveneket és holtakat". :-P De emberi vonatkozásbaban is kell, hogy legyen szerepe ezeknek: A PREVENCIÓ - ha tudod, mit jelent...


"És igenis mindenkinek van választása, és szabad akarata, hogy elkerülje a rosszat." Ezt az állítást HATÁROZOTTAN TAGADOM! Tanúként egy ismert klasszikust szólítok: „Atyám, bocsáss meg nekik, mert nem tudják, mit cselekszenek” (Lk 23,34).


Utolsó bekezdéseddel nem szállok vitába, nagyon is igaz...

2023. márc. 26. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Kérdező: "A katonák akik háborúban voltak a Mennybe jutnak?"


Ez egy nagyon jó visszatérő kérdés. Már nagyon rég találkoztam ezzel a kérdéssel. A válasz nem könnyű. Isten a szívek vizsgálója. Az ember élete nyitott könyv Ő elötte. A fronton harcoló katonák is külön-külön más-más emberek, más a szívük gondolata is.

2023. márc. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
8# Akkor a felfogásod szerint az emberiség 99% nem jut oda jó tudni...
2023. júl. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 "miva há má akko se nyerhetem el az örök üdvözülést a jóisten mellett, ha hajlandó vagyok húspéppé lőni egy rakás embert, ha éppen erre utasit az elnököm??? dehisz meggyilkolni másokat nem tesz senkit rossz emberré!! sőt, parancsra gyilkolni hősies!" aha....


Amúgy meg közel sem vett részt az emberiség 99%a háborúban. lol.

2023. júl. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14# ja csak gyilkolt csalt hazudott és a túl szigorú keresztény szabályok ellen tett sőt nem is keresztény.


Fingod sincs mit jelent katonának lenni ha megtámadnák az országot nélkülünk a magadfajták nem élnének soká.


Inkább légy hálás , hogy miattunk ülhetsz otthon és szidhatsz minket.

Nincs jogod ,senki vagy ahhoz , hogy másokat de legfőképp olyanokat bírálj akik a seggedet védik.

2023. júl. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

#15 Vitatkozz a fallal, nincs igazad.


Az ilyenek azok akik max a médiából (mostani marvel filmek vagy 200 éves fiktív háborús könyvek - egyre megy) nyalják be a propagandát.

Ezzel nem lehet mit csinálni, a fajtádat nem érdemes győzködni, az agymosás mindent felülír.

Bármilyen mélyebben szántó gondolat/analízis/a téma további tanulmányozása és megismerése csíráját elfojtja a propaganda.

Egy buta kisfiú vagy akinek játék az egész...


Az én seggemet pedig ne védje senki. Egyrészt kitől védik? Más katonáktól, jaj de jó is a háború! (persze mindkét oldal katonái a mennybe jutnak!!!!!)

Másrészt meg egy gödörnyi kígyó között nagyobb biztonságban van az ember, mint azok között akik élvezik a katonásdit. Nem mintha nem lenne erről milliónyi tanulmány, beszámoló, történelmi dokumentum, ami ráadásul mindenki számára elérhető a könyvtárakban és az interneten.

2023. júl. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
feladtam te nagyon sötét vagy jelentettelek provokációért
2023. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

tudod mit amúgy ? Igazad van mert nem mintha számítana a véleményed .


Csak ne felejtsd el ezeket mikor valamiért hívod a rendőrséget és le fognak szarni

2023. júl. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!