Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A tudósbácsik mit mondanak,...

A tudósbácsik mit mondanak, van alfa és omega, tehát univerzumnak lesz egyszer vége és ha igen akkor ott még meglesz az örök létező, mint az ősrobbanás előtt, aki kiárasztotta magát, részletesen is ír erről a tudomány, ha igen linkeljétek?

Figyelt kérdés
2023. febr. 10. 08:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Most mit mondanak 2023-ban nem 10 éve vagy 5 éve...mi a legutolsó hír erről?
2023. febr. 10. 08:20
 2/7 A kérdező kommentje:
Amit találtam az ezt írja: az a legvalószínűbb, hogy a galaxisok szétszóródnak, a fekete lyukak elpárolognak, és az univerzum elképesztő módon kitágul majd.
2023. febr. 10. 08:23
 3/7 A kérdező kommentje:
2023. febr. 10. 08:25
 4/7 anonim ***** válasza:
Az örökkön örökké pontosan azt jelenti, hogy mindíg. Változatlanul bármilyen körülmény esetén.
2023. febr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A tudósbácsik ezt mondják, magyarul:


https://www.youtube.com/watch?v=dnL8j6Bh9ks&t=759s

2023. febr. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
44%

Az "Alfa és Omega" néven a Mindenható Istent nevezi a Biblia. Nem úgy tűnik mintha fizikai tól-ig határokról szólna ez a név, inkább az univerzum és minden ami benne van kezdetéről és bizonyos meghatározó esemény végéről.


Éppen a minap láttam egy magyar csillagászati magazint, ahol az egyik neves magyar csillagász, beszélgetett a műsorvezetővel a világegyetem jelenleg ismerhető, vagyis a belátható "határairól". Sok érdekes kérdést feszegettek.

Itt a linkje:


[link]

2023. febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ő az alfa és omega, az örökkévaló, nem a tudomány :)
2023. febr. 11. 01:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!