Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Milyen arányban olvassuk ezt...

Milyen arányban olvassuk ezt a fórumot?( katolikus, református,Jehova tanui, ateisták,egyéb

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 14:30
A kérdező szavazást indított:
Katolikus vagyok
Református vagyok
Jehova tanui vagyok
Ateista vagyok
Egyéb vagyok
34 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog kiderülni, mert főleg a kisebb felekezetek térítői szeretik letagadni. Például vagy a Jehova tanús, aki folyamatosan tagadja, hogy az, de minden egyes érvelése az övék, minden hosszabb írására, ha rákeresel, akkor megtalálod, hogy egy az egyben az őrtorony oldalról másolta ki.
2023. febr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Istenvallású vagyok. Akkor most mit nyomjak? Én minden vallást és egyiket sem éltetem.
2023. febr. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én ateista vagyok. Boldog vagyok így.
2023. febr. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dehogy vagy te ateista. Akkor nem jönnél ebbe a forúmba olvasgatni
2023. febr. 20. 18:09
 5/5 anonim ***** válasza:
De az vagyok! Nem a fórumba jöttem be hanem feldobta ezt a kérdést és gondoltam szavazok és írok. Legyszives ne mond meg a másiknak hogy ő milyen vallású. Ezt mindenki saját maga tudja.
2023. febr. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!