Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek Spirituális...

Szerintetek Spirituális Sátánizmus, vagy Kereszténység? Kérlek titeket hogy indokoljátok is.

Figyelt kérdés
Szerintetek Spirituális Sátánizmus, vagy Kereszténység? Kérlek titeket hogy indokoljátok is. Mind2 pozitív és negatív oldaláról tudok, tehát nem azt kérdeztem.

2023. febr. 24. 23:02
 1/7 Lucifer-666 ***** válasza:
Én vagyok a keresztény sátán.
2023. febr. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Ez a sátánizmus divatos, trendi neve? Nyilván a sátánizmus a rossz, bárhogy is nevezi magát.
2023. febr. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1-es válaszolónak: Ne viccelődjünk...

2-es válaszolónak:Az elejét nem értem, de a végére annyi hogy a sátánizmus pont hogy a jó.

2023. febr. 25. 00:38
 4/7 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:

A sátánizmus a kereszténység, ellen paródiája.


Akkor már a kereszténység.

2023. febr. 25. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Fszság minden vallás.
2023. febr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jézus az ellenségének, az ember ellenségének nevezte Sátánt. Tehát, Jézus vagy a Sátán között kell választani. Én Jézust választom.


Sátán szerintem, nem a szeretetet teszi legfőbb értéknek, azt vonja kétségbe, hogy a szeretet a legfőbb érték. A lelkiismeretet is meg akarja ölni a híveiben. Ez elérhető, ha szörnyű cselekményeket hajtanak végre (rituális cselekmények).

2023. febr. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
A sátánizmus egy new age-es vallási irányzat. Tényleg ezzel kellene versenyeztetni a kereszténységet? Tényleg nem érdemel még annyit sem a kereszténység, hogy az iszlámmal vagy a hinduizmussal vagy a buddhizmussal vagy valamilyen más világvallással legyen összehasonlítva?
2023. febr. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!