Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valaki zárdába szeretne...

Ha valaki zárdába szeretne vonulni, mit kell tennie? Mit kell magával vinnie és mit nem?

Figyelt kérdés

Szóval, én most leginkább nőkre lennék kíváncsi. Hogy a nőket miként válogatnak be egy rendbe? Tudom, hogy először egy bizonyos ideig csak jelöltek. Na de hogy zajlik ez az egész? Bemegy és megmondja, hogy szeretne Isten szoljája lenni és aztán mi? Tesztet iratnak vele? Vagy csak csak komolyan elbeszélgetnek, hogy miért döntött így stb.

Vagy pl. miket vihet be magával? Mert ugyabár ha valaki az ilyen életet szeretné választani, akkor le kell mondania olyan dolgokról, amik kedvesek neki. Mi a véleményetek? Olyan véleményeket nem kérek, hogy barom, aki ilyenre adja a fejét. Az ilyenekből köszönöm, nem kérek...


2010. okt. 6. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
48%
Nem hiszem, hogy erre a kérdésre hozzád hasonló kívülállóktól fogsz jó választ kapni. Menj be érdeklődni, és mindent el fognak mondani neked azok, akik ott élnek.
2010. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a magamfajta kívülállók sem nagyon tudhatnak többet, mint én. Csak reménykedtem, hátha egy kicsivel mégis jobban értenek ehhez. Csak az a baj, hogy én egy másik országból származom és a magyarországi zárdák érdekelnének. És egyedül pedig nem tudom, miként boldogulnák arrafele.
2010. okt. 6. 12:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, itt egy link, itt tudsz tájékozódni! Sok sikert hozzá!

[link]

2010. okt. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, de ezt az oldalt már számtalanszor megnéztem, de a kérdéseimre akkorsem kaptam választ.
2010. okt. 6. 12:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Mindig érdekelt, hogy valaki miért vonul zárdába.

Te miért szeretnél zárdába vonulni?

2010. okt. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéseidre a linken keresztül kapsz választ, figyelj én rákattintottam több rend honlapjára is szinte mindegyiken van olyan, hogy jelentkezés..ha apáca akarsz lenni, és mailt is lehet nekik írni a kérdésekre..itt pl ezeknél is

[link]

2010. okt. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :)
2010. okt. 6. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!