Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény barátaim!😇 Nállam...

Keresztény barátaim!😇 Nállam tegnap megtörtént az ujjászületés amiről János evangéliuma beszél. Ti mit éreztek? Nállatok is volt hasonló élmény? Átadtam szívem tronját Jézusnak🙏🥰

Figyelt kérdés
Jézus azt tanította, hogy csak az léphet be a mennyek országába, aki „újonnan született" (János 3:3). Ez abból áll, hogy szívünkkel hiszünk Jézus Krisztusban, mint Urunkban és Megváltónkban. Amikor testileg a világra születtünk, lelkileg halottak vagyunk, ahol a halott szó elválasztottságot jelent Istentől. Ezért szükséges a lelki születés (amit szoktak újjászületésnek, megtérésnek vagy üdvözülésnek hívni).
2023. márc. 10. 08:58
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
53%
Tudjuk, hogy milyen élményhez hasonló iránt érdeklődsz?
2023. márc. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szerintem nem volt ilyen hirtelen élmény, inkább egy folyamat.
2023. márc. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád részletesebben azt az élményt?
2023. márc. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
65%
nálam, újjászületés, nálatok, trónját,
2023. márc. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Éppen spirituális élményt osztottam meg 4es. Te meg idejössz kötekedni. Nálam is egy féléves út vezetett a teljes befogadáshoz. De tegnap úgy éreztem, hogy Jézus is meghallotta imáim hangját és kopogtatott szívem ajtaján én pedig beengedtem. És azt érzem, hogy mátol vezeti szívemet és ő úl a legtetején. Így üdvőzölni fogok és mint a szorgos hangy gyüjtögetjük Jézussal a pizitív dolgokat amit majd a mennyországba visszakapok. Szóval boldog vagyok és kívaánom minden hívőnek, hogy engedje be Jézust a szívébe ő pedig nagy jutalommal fogja részesíteni őt a mennyországba szerintem, de még ha jutalom el is marad az felbecsúlhetetlen ajándék lesz, hogy üdvözölhetünk mennyországban és végre Isten mellet leszünk ahova a lelkünk
2023. márc. 10. 10:32
 6/23 A kérdező kommentje:
Vágyik
2023. márc. 10. 10:32
 7/23 anonim ***** válasza:
76%
Korábbi imáid nem hallgattattak meg?
2023. márc. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
44%
Melyik szektában sikerült erre az élményre szert tenned?
2023. márc. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Szia!


A Mennyben tuti öröm van most!

Üdv Jézus országában 💞 Itt teljes az öröm és a békesség. 😘


Mondom nektek, hogy ugyanígy nagyobb öröm lesz a mennyben egyetlen megtérő bűnösön, mint kilencvenkilenc igaz miatt, akinek nincs szüksége megtérésre. Lukács 15,7


Áldjon az Úr!

2023. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Halleluyah!
2023. márc. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!