Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » E videó láttán a keresztény...

E videó láttán a keresztény emberek tényleg elveszítik a hitüket?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=xekxeHw-Mpk


mert én félek megtekinteni, nehogy megpróbálja a hitemet, bár gyanús, mert már a cím se helyes, na de ti mit mondtok róla?



2023. márc. 13. 00:40
 1/10 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
100%

Hogy ez inkább az egyházba vetett hitét veszi el az embernek.


A vallás tanairól alig van szó.


Nyugodtan nézd meg, minden eszmények voltak/vannak fanatikus képviselői.


A keresztények fanatikusai csak annyiban különböztek kicsit, hogy nagyobb volt a hatalmuk. Csak ennyi.

2023. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

megneztem 30 masodpercet belole neked, es mar elhangzott a spagettiszorny, nyilvan a szokasos, Dawkins konyveibol lefejt ateista szoveg

"... hogy miert vagyok inkabb egy realista gondolkodo, mintsem egy -izmusban szenvedo olyan ember, akinek segedmankora van szuksege ahhoz, hogy teljes erteku lelki egeszsegnek orvendhessen"

1. a realizmus is -izmusra vegzodik

2. a vallasgyakorlasnak (hitnek) nem az a lenyege, hogy "teljes erteku lelki egeszsegnek orvendhessen" valaki

3. borzalmas szinvonalu forditas angolrol

nyugodtan nezd meg :-D

2023. márc. 13. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
67%

Az igaz hit elveszthetetlen. Ha téged az cím, hogy a keresztény egyházat miért hagyta el valaki, olyan félelmet ad, hogy elvesztheted, akkor neked még sosem volt hited.


Az egyházak amúgy is isten ellenségei.

2023. márc. 13. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
66%

Szia!


Nem a hívők nem fogják elveszíteni a hitüket ha nem akarják hanem edzik a hitüket, Isten nem ezt ígérte hanem azt hogy az ő akarata meglesz a te életedben is ha akarod.

Ezt a videót egy hívőnek felesleges megnézni de nem azért mert félni kellene attól hogy elveszik a hitem hanem ez a hívők számára időpazarlás.

2023. márc. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 NTBS ***** válasza:
Nem.
2023. márc. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
megnéztem
2023. márc. 13. 23:51
 7/10 anonim ***** válasza:

és??

:-)

2023. márc. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
gagyi, ahogy nézem az emberek bűneit sorolja fel amiket a kereszténység nevében hajtottak végre, ettől még miért ne lehetne valós Isten, vagy mit szól azokhoz akik finoman szólva nem szeretik a katolikusokat de am istenhívők
2023. márc. 14. 23:58
 9/10 anonim ***** válasza:

és pl. "felsorolnék" helyett már az elején azt mondja, "felsorolnák"...

a cím csak egy klikkcsali

2023. márc. 15. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
2023. máj. 12. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!