Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kedves keresztények, hány...

Lucifer-666 kérdése:

Kedves keresztények, hány évesen veszítették el a férjetekkel vagy feleségetekkel a tisztaságotokat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 23:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
6%
Feleségem még nem volt, de meglocsoltak régen.
2023. márc. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%
Évekkel a szüzességem elvesztése után tértem meg.
2023. márc. 22. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
59%
Keresztény vagyok, már nem vagyok szűz, emellett nincs még férjem, de az szerintem egy hatalmas szteretípia, hogy a keresztények csak a házastársukkal fekszenek le. Nem a középkorban vagyunk.
2023. márc. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
37%

"Keresztény vagyok, már nem vagyok szűz, emellett nincs még férjem, de az szerintem egy hatalmas szteretípia, hogy a keresztények csak a házastársukkal fekszenek le. Nem a középkorban vagyunk."


Miért mondod, hogy keresztény vagy, ha meg sem próbálsz úgy élni, ahogy Jézus tanította?...

2023. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
45%

4. Jézus nem azt tanítja hogy minden örömtől foszd meg magad.


A hitet és a szeretetet tanítja.

2023. márc. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

"Tisztességes minden tekintetben a házasság és a szeplőtelen házaságy; a paráznákat pedig és a házasságrontókat megítéli az Isten." (Zsidók 13:4)

A házasságon belüli szexualitás éppen olyan tiszta, mint a szüzesség, úgyhogy a kérdésed értelmetlen. Egy férj és egy feleség együtt legfeljebb úgy veszítheti el a tisztaságát, ha bevonnak egy harmadikat, vagy kézen fogva elmennek egy swinger klubba.

2023. márc. 23. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
45%
4. A kereszténység nem abból áll, hogy követsz egy könyvet, amit rengetegszer átfordítottak más nyelvekre és vesztett az eredeti értékéből, emellett rútul ki is hagytak belőle könyveket. Tanulj történelmet is, ne csak vakulj a Bibliába, ami tele van ellentmondással. Alapból a legtöbb átlag ember meg se érti mit ír benne, mert legtöbb történet metafora.
2023. márc. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
8%

"A házasságon belüli szexualitás éppen olyan tiszta, mint a szüzesség"

Ja a nemibeteg gondozóba meg majd a hülye magyarázza hogy szűz, ha netán a párja kiélte magát anno.

2023. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
48%

"Jézus nem azt tanítja hogy minden örömtől foszd meg magad. A hitet és a szeretetet tanítja."

Épp ezért tanítja, hogy házasságon kívül ne szexelj: a legtöbb - és legjobb, egyre jobb! - szex házasságon belül kapható!

2023. márc. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9. Te így is tartod?:)
2023. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!