Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanui! Miért tagadjátok...

Jehova tanui! Miért tagadjátok meg Jézus Krisztust és miért forgatjátok ki azt a mondatát amit a Latornak mondott? Bizony úgy van ahogy mondom neked nem soká velem leszel a paradicsomba!!

Figyelt kérdés
2023. márc. 24. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
ParadicsomBAN.
2023. márc. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nincs értelme agymosottak. Aki hagyja meghalni a gyermekét, amikor annak életmentő vértranszfúzióra van szüksége, az debil gyilkos.
2023. márc. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Nem vagyok Őrtorony szimpatizáns.

- Jehova tanúi nem hagyják meghalni a gyermekeiket. Magyarországon nem is tehetnék meg, maximum akkor ha nem viteti kórházba. De a kórházban teljesen mindegy hogy mit beszél meg az orvossal. Az orvos dönti el hogy milyen kezelést kap a beteg és a törvény az orvos mellett áll.

De azt is meg kell jegyezni hogy a vér nélküli orvosi kezelés sokkal biztonságosabb és az egy 21. századi orvosi eljárás.

Sőt sok esetben még olcsóbb is mint a vérátömlesztéssel járó összes költség! Csak épp a vérátömlesztés egyszerűbb!

De volt aki így kapott olyan betegséget ami addig nem volt neki. Még mai technikával sem lehet 100% kiszűrni mindent. Természetesen igen alacsony a hibahatár. De ha pont te vagy az az egy ember aki beleesik akkor bizony ez nem fog vigasztalni.

2023. ápr. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Mivel ex-tanú vagy, biztosan hallottad azt a példázatot az Őrtoronyból, hogy egy gyermek maga utasította el a vért! Mert Jehova ezt kéri tőle. Inkább választotta a halált.


Szerinted normális, hogy ilyen propaganda szöveget tesznek be az Őrtoronyba?


A szülő a gyámja a kiskorúnak! Ő dönti el kaphat-e vért. Mivel invazív beavatkozás, elutasíthatja! És elutasítják!

2023. ápr. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Vidiripi


Nem vagyok ex-tanú. Mivel soha nem voltam a szervezet tagja.

Nem hallottam erről az esetről.

De az biztos hogy nem Magyarországon történt.

2023. ápr. 1. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, valki itt agyakorin azt írta egyszer, hogy az voltál.
2023. ápr. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

3

Így van, amit mondasz az igaz. Tanúként mondom. :))


4

Igen, én is megtagadták 2szer is hogy vért adjanak nekem, s mégis itt vagyok. :))

2023. ápr. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 ha majd a gyermeked úgy dönt, hogy nem kíván tanu lenni megtagadod? Kiközösíted?

A saját gyermekednek nem köszönsz? Megszakítod a kapcsolatot vele vallási fanatizmus miatt? Mert ez a vallás ezt kéri tőled!

Tudod mi ez? Érzelmi bántalmazás, érzelmi zsarolás, amivel ez a szervezet benn akarja tartani a tagokat! Ki ne merj lépni, mert mindenkit elveszítesz. Szeretetmegvonás.


Szégyen.


Épeszű ember nem akarja ezt.


......

2023. ápr. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

*tanú


És ezt szeretetből teszitek! Arról ismerszetek meg, hogy szeretet van köztetek-szerintetek.

Az a szeretet, amiről Jézus beszélt, az nem érzelmi bántalmazás. A szeretet feltétel nélküli.


Van itt tanú gyermektől kérdés, hogy mit tegyen, mert nem akar tanú lenni, de a családja erőlteti stb....


Szégyelljétek magatokat!

2023. ápr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mielőtt valaki azt mondja ez nem igaz, van a TikTokon egy nő, aki elmeséli hogy élte ezt meg. Kilépett. A nagyszülők még nem látták az unokájukat, se a gyerekükre nem kíváncsiak.


Nem tanítják a belépőknek a kiközösítést? Vagy keresztelkedés után? Ki az aki ezt tudván belép?


Biztos nem normális...

2023. ápr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!