Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nagyon tetszik a görög katolik...

Nagyon tetszik a görög katolikus liturgia, de nem vagyok vallásos. Más is van hasonlóan?

Figyelt kérdés

Nem ezzel a vallással/egyházzal hanem úgy általában bármilyen vallási rítussal.


Nagyon tetszik az éneklésük, az egész hangulat/atmoszféra. Annak ellenére, hogy nem hiszek az egészben. (Agnosztikus vagyok)



2023. ápr. 9. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bár magam hívő vagyok, de hallottam már több nem hívőtől, hogy a katolikus, vagy görög katolikus liturgia hatással volt rájuk. De a liturgia célja valahol ez is, hogy közelebb vigyen Istenhez.
2023. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A liturgiák valóban nagyon szépek, de mi a véleményed erről kedves kérdező?


https://www.youtube.com/watch?v=q86XPtR-rY0

2023. ápr. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
#2 Ez a dal! Mindent elmond, mi elmondhatatlan. 🙏
2023. ápr. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom tridenti rituson nem voltal.
2023. ápr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
67%
Ez hasonló ahhoz amit Évának mondott a kígyó a tiltott fa gyümölcséről. Hatásos volt hogy egy kígyó beszélni tudott és azt mondta Évának bizony nem haltok meg! De még mennyire meghalunk, akármit is talál ki és ültet az ember elméjébe a mai napig!
2023. ápr. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!