Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért van lázadó hajlam az...

Miért van lázadó hajlam az emberekben, ha Istenről, vagy Jézusról van szó?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 21:28
A kérdező szavazást indított:
Azért mert az emberek tudják maguktól, maguk döntései, érzelmei szerint, hogy az embeknek mi a helyes és helytelen felsőbbrendű hatalom nélkül is.
Az emberek Istenfélők.
10 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Kifejtenéd bővebben pontosan mire gondolsz?
2023. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
30%

Jó megfigyelőkéd van-de a szavazásod rossz, még messze vagy.


Csak nem kezdesz ébredezni?

2023. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%

2+ Csak egyetlen kérdés a szavazásodhoz:


Az emberek teremtették a Mindenható Istent, vagy Isten teremtette az embert?


Ki tudja legjobban az egész világon, hogy mi a jó és mia a rossz az embernek? ha nem az alkotója?

2023. ápr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
17%

2+ És még egy kérdés, mert szükséges:


Mi/ki által jött be a lázadás az Isteni rend ellen? és hogy került az emberbe? és milyen következményeket vont maga után? ami egész generációkon keresztül vándorol évezredek óta?


Amikor megválaszolod saját magadnak a kérdéseket, utána tedd fel magadnak a kérdést, hogy a szavazáskor nem hibáztál-e egy óriásit.

2023. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
16%

Biztos vagyok benne, hogy az elmult napok kérdésein elgondolkodtál-mind ebben a szekcióban, mind az ezoteriába.


Ugye említettem Indiát mint a bálványimádás egyik főhadiszállását sátánnak.


Mutatok még egyet:


Az antikrisztus szellemiségének a főhadiszállása nem más, mint Berlin.

2023. ápr. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%

*Az antikrisztus szellemiségének a főhadiszállása nem más, mint Berlin.


Ki volt itt jelentősebb szereplő?


Hitler.


Mi előtt állunk közvetlenül? ami már elindult volna pár éve ha nem Trump lett volna megválasztva.


Trumpnak mi volt a szerepe? melyik szellemiséget képviselte, és mit tartott vissza? ami most már visszatarthatatlan.

2023. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Ő hát úgy, hogy vannak a vallások, erkölcsök szerinti tanítások, Krisztusi tanítások mennyország és pokol stb. Ám de aztán sokan felvágnak avval, hogy de a halálból még onnan nem jött vissza senki, meg hogy születése előtt ki tudott magáról valamit, bármit is magáról? -Senki.


Aztán egy bácsinak mondták mikor kérdezte miért adjon ő másoknak, vagy másnak abból, amije van, aztán mondták neki Krisztusi tanítás szerint adjunk a szegényeknek, segítsünk másokon, nálunk gyengébbeknek és rászorulóknak.

Erre azt mondta a bácsi ő életéből leélt 68 évet, szarik a Bibliára, neki senki ne mondja meg hogy éljen, úgy éli az életét, ahogy ő akarja.

2023. ápr. 16. 21:51
 8/17 anonim ***** válasza:
26%

*Ki volt itt jelentősebb szereplő?



Hitler. Mi volt a feladata az antikrisztus szellemisége által? mit akadályozzon meg? Segitek: Izrael államának megalakulását.


Miért fontos Izrael állama? Hol van a Templom hegy? Miért jelentős a Templom hely, amiért évszázadok óta megy a harc? hm? Gondolkodj el..


Melyik szellemiségnek a főhadiszállása ma az USA? Ebben segítek: Jezabel.

2023. ápr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
20%

*Melyik szellemiségnek a főhadiszállása ma az USA? Ebben segítek: Jezabel.


Tehát kinek a képviselője volt Trump? Hol van most Trump? mire készül az USA? Kicsoda Biden, kinek a képviselője?


Jó gondolkodást:)

2023. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

7 Még messze vagy. De nem baj. Legalább már az egyik szemedet nyitogatod:D


Én úgy vagyok vele: Aki a kicsit nem becsüli, a nagyot nem érdemli:D


Becsüld a kicsit, és akkor van lehetőséged a nagyra:D


Szóval ha öngólt rúgsz magadnak, az csak saját magad hibája. Nem mondhatod, hogy nem voltam türelmes:D Nekem van időm:) Neked nincs:D


Szerintem nem lenne jó ha a 7 nyomoruságos évben itt ragadnál te és a házad népe:) Cudar világ lesz.

2023. ápr. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!