Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mesterséges intelligencia...

Lucifer-666 kérdése:

A mesterséges intelligencia helyettesíthei a jövőben a plébános urakat és lelkészeket? Zavarna, ha robot tartana misét?

Figyelt kérdés
[link]

2023. ápr. 22. 13:56
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

"Isten bárkin keresztül üzenhet nekünk"


Ezt akartam kérdésnek, csak technikai probléma csúszott...

2023. ápr. 22. 14:03
 2/12 anonim ***** válasza:
67%

Engem zavarna, igen.

Ne egy buta, élettelen robot adjon nekem tanácsot.

2023. ápr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Roy Batty likes this.
2023. ápr. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
6%
Az MI tényekről szeretne beszélni, nem mesékről.
2023. ápr. 22. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Aztán az eucharisztiát összekeverné az eutanáziával, ami az unió és tanzánia szövetsége...
2023. ápr. 22. 15:06
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Hamis az egész, és vaknak kell lennetek már, ha nem veszitek észre mi folyik körülöttetek..
2023. ápr. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
30%

#6

Szerintem nem hamis.

Tényleg létezik mesterséges intelligencia, és az egyre okosabb.

Míg az ateisták csak butulnak, mert azt is elhiszik, hogy a férfiak szülhetnek, és ezt tudósok is állítják ezt a badarságot.

2023. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
75%

A katolikus egyház még azt sem engedi meg, hogy nők legyenek papok, vagy olyan egyének, akik nem tudják, hogy férfiak-e vagy nők. Nem fog robotokat, programokat pappá szentelni.

Teológiai szakértői rendszereket lehet, hogy fognak készíteni, és nem, nem fogják összekeverni az eukarisztiát az eutanáziával, mivel gondosan válogatott teológiai szövegekkel fogják táplálni.

A többi egyházról inkább nem mondok semmit.

2023. ápr. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ez az Eucharisztia - eutanázia jó volt.


Kellett ez így estére. :D


Lett Birodalom meg ilyenek ja. Olvastam én is azt a cikket ahonnan ez a Tanzánia EU szövetség is jött. Bár ez nem szerepelt azt hiszem. De a Lett Birodalom tényleg.


Nem elég, hogy egyszercsak lett egy országuk, hamarosan a MI szerint Birodalommá Lett.

2023. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Engem zavarna. Hezitálás nélkül felekezetet váltanék, ha ezt bevezetné az a felekezet, amelyikhez most tartozom.
2023. ápr. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!