Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hívő lányok a Dunántúlon?

Hívő lányok a Dunántúlon?

Figyelt kérdés

Olyan lánnyal szeretnék ismerkedni, aki hisz Istenben és az ő akarata szerint próbál élni. Elsősorban komoly kapcsolatot keresek. Valószínűleg nem itt fogom megtalálni a páromat, de már próbáltam társkereső oldalakat is, nem nagy sikerrel, mivel nagyon kevés hasonló korú lány van fenn és nem is igazán válaszolnak. Már nem tudom, hogy hogyan tovább. Rendszeresen eljárok templomba, de sajnos oda csak idősek járnak. Ifire pedig általános iskolások, inkább az alsó tagozatból (a többségük kényszerből). Én egy kisebb faluban élek (kb 1000 fős település), és a helyi gyülekezetbe járok, szóval érthető, hogy kevesen vagyunk hívők, de nem tudom, ha pl. átmennék másik gyülekezetbe mondjuk Siófokra, Székesfehérvárra, vagy Veszprémbe, oda nagyobb eséllyel járnak vallásos lányok? Ezt elsősorban azoktól az emberektől kérdezem, akik ezeken a helyeken élnek, vagy vannak ott ilyen ismerőseik:) És hogy venné az ki magát, ha egyszer csak megjelennék ifi-, vagy bibliaórán mint idegen?

Kicsit hosszú voltam, de köszi, ha végigolvastad. Református vagyok. 20/F



2023. ápr. 26. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok keresztény de talán ha netes társkeresőkben nézelődnél, több eséllyel megtalálhatod akit keresel.
2023. ápr. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam netes társkeresőt már, többet is.
2023. ápr. 26. 18:59
 3/3 anonim ***** válasza:

"ha pl. átmennék másik gyülekezetbe mondjuk Siófokra, Székesfehérvárra, vagy Veszprémbe"

Régen is ez volt a módja, ha helyben nem találtál.

2023. máj. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!