Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A Mennyországban milyen...

A Mennyországban milyen neműek leszünk?

Figyelt kérdés

2023. máj. 13. 20:36
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
41%

#10#: "Oké, ezt honnan tudjuk, hogy igaz?"


Nos honnan tudjuk a világegyetem rejtelmeit, paramétereit, összetevőit, a csillagok, bolygók, galaxisok, naprendszerek mennyiségét és terjedelmét???


Tudjuk? Nem tudjuk!


Csak Aki odafentről és odaátról jött, csak Ő tudja!


Jn.6,46. Nem hogy az Atyát valaki látta, csak az, a ki Istentől van, az látta az Atyát.

Mt.11,27. Mindent nékem adott át az én Atyám, és senki sem ismeri a Fiút, csak az Atya; az Atyát sem ismeri senki, csak a Fiú, és a kinek a Fiú akarja megjelenteni.

2023. máj. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nos honnan tudjuk a világegyetem rejtelmeit, paramétereit, összetevőit, a csillagok, bolygók, galaxisok, naprendszerek mennyiségét és terjedelmét???"

Vizsgálatokkal és tesztekkel.

Nagyon egyszerű. Bár ha neked ötleted sincs a világról "Tudjuk? Nem tudjuk!", akkor nem értem hogyan írsz ide.

2023. máj. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!