Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kicsoda számodra Jézus Krisztus?

Kicsoda számodra Jézus Krisztus?

Figyelt kérdés
Isten egyszülött fia, a Megváltód , életed Ura, aki meghalt a te bűneidért is, és feltámadt a megigazulásodért, hogy általa megbékülj az Atyával, bűneid miatt, ő az út a mennybe?
2023. máj. 16. 07:04
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
74%
Csak egy fickó aki benne van a töri és a magyarérettségiben. Meg se vagyok keresztelve így nem érdekel.
2023. máj. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
88%

Számomra egy, a kereszténységben megjelenő alak.

De én magam nem vagyok vallásos, tehát számomra csak ennyit jelent.

2023. máj. 16. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
58%
Bocsanat de számomra csak egy arc akire hivatkozhat a sok álkereszteny és nemesebbnek érezheti a korcs kis lelkét
2023. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
89%

Nyilván tudom, hogy "ki"..


De számomra igazából nincs elvi és érzelmi jelentősége. Nem vagyok vallásos.

2023. máj. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
53%

Egy mesehős egy középszerű könyvben, amit egypár felnőtt valamiért igaznak hisz.

Bezzeg mikor én hittem gyerekként a tündéres mesekönyvemben, le voltam hurrogva.

2023. máj. 16. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
74%
Egy magát profétának valló a sok közül abból az időszakból. A "szerencséje", hogy köszönhetően Pál growth-hackinghez való tehetségének, az ő személye maradt fenn a legjelentősebbnek. Az más kérdés, hogy a neki tulajdonított tanításokból mi az, ami tényleg elhangzott a szájából.
2023. máj. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
55%
Egy senki!
2023. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
34%

Nincsen semmi bűnöm, bekaphatja Heszusz.

Számomra ő egy kitalált figura, akit azért hoztak létre hogy a birka népet irányítsák. Nem hiába lett ennek a vallásnak vagy 100 verziója a történelem során.

A legnagyobb bűnösök a követői. A legtöbb háború a nagy vallás miatt volt, ártatlanokat erőszakolnak a papok, rákényszerítették más népekre a tévképzetüket. Persze a mennnybe jutnak.

Fun fact; Jeffrey Dahmer is megtért, és a mennybe jutott 😂 majd együtt grillezhettek vele a menyországban a többi szentfazékkal

2023. máj. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
55%
Egy kitalalt szereplo
2023. máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
54%
Egy profi csaló
2023. máj. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!