Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan lehetne elvinni Isten...

Lucifer-666 kérdése:

Hogyan lehetne elvinni Isten szavát Észak-Koreába?

Figyelt kérdés
[link]

2023. máj. 28. 23:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az is erőszak ha nagyon rá akarod tukmálni egy népre a vallásod. Ezért gagyi az egész kereszténység. A keresztények folyton idézetekkel jönnek meg a szentírással. Isten szavát nem tudják úgy átadni, hogy ne beszélnének a bibliáról. Életmód, egymáshoz viszonyulás, gondolkodásmód, ezt kellene vinni. Nem könyveket meg kereszteket. Vagytok vagy 2 milliárdan de annyi közös erő nincs bennetek, hogy csökkentsétek a földön a szenvedést. A föld teremtményeinek 60% haszonállat akiket a pokolhoz méltóan gyilkolnak lefele. Háború van, éhínség, gyermek molesztálás. A föld megbetegedett a sok gyártól, a nagy fogyasztástól, a kínából rendelt környezetszennyező járművekkel szállított szaroktól. Ez a ti nagy erőtök a 2 milliárd hívővel de még észak korába mennétek téríteni. Mentek ti a bánatos istennyilába 😂 fénybe bámuló kisgyerekek.
2023. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%

1#- es!

Miért szólsz hozzá olyan témához, amiről semmiféle ismereted nincs? Műveletlen vagy és előítéletesen rosszindulatú.

Te, szegény te.

2023. máj. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
56%
Az amerikaiak bibliás csomagokat dobáltak le nekik az égből. Tényleg.
2023. máj. 29. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
#2 lehet, hogy rosszindulatú vagyok, a világ is az, néha rám tapad de azért nem sértődtél te meg annyira, hogy netudd, hogy igazam van. Okoskodni meg idézgetni tudtok de cselekedni nem. A vagánykodás megy, hogy tiétek a legnagyobb vallás eredmény mégsincs. Baráti társaságban megy az isten így meg isten úgy de hányan járnak közületek segítő szervezetekhez részt vállalni? A két milliárdból 500ezer ember? Lehet sokat mondtam.
2023. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
34%

1. Megosztottak. Értelem szerüen nem tudják meg váltani a világot. Föleg most, hogy már a vezetőiknek sincsen hatalma.

2. TE mit csináltál, hogy ekkora pofád van?

2023. máj. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 KZitus ***** válasza:
19%

Szia

Kétlábon...röviden :-) Ha Krisztus tanítására gondolsz, akkor így:

Máté 28:19, 20

"Menjetek hát, és tegyetek tanítvánnyá minden nemzetből való embereket, kereszteljétek meg őket az Atyának, a Fiúnak és a szent szellemnek a nevében, és tanítsátok meg őket arra, hogy megtartsák mindazt, amit parancsoltam nektek. Én pedig veletek leszek mindennap a világrendszer befejezéséig.” Figyeld meg, nincs egyedül az, aki ezt a munkát végzi. Fentről jön a segítség.

Ez bibliai prófécia, amely a napjainkban is teljesedik: "És a királyságról szóló jó hírt hirdetni fogják az egész lakott földön, hogy minden nemzet halljon róla, és akkor jön el a vég." Máté 24:14 Ebben Észak-Korea is benne van, mint a többi vallás ellenes ország is.

A Isten Királysága hirdetőinek minden időben óvatosaknak kellett lenniük — ahogy Jézus mondta: „óvatosaknak, mint a kígyók és ártatlanoknak, mint a galambok” Máté 10:16.

2023. máj. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
44%
Azt kérdezte hogyan kéne elvinni ezt. Nem azt hogy elkéne...
2023. máj. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem csak az ottani rezsim változása után lehet és van értelme, mert az, hogy odadobják a bibliát az amerikaiak, majd azokat,akik ezeket megtartják durván megbüntetik a koreaiak csak azért,hogy mások vallása még nagyobb befolyást szerezzen szerintem enyhén szólva egy felelőtlen és önző megközelítés.


Szerintem a megoldás az ottani rezsim változásában lehet, viszont azt kölönböző okok miatt kívülről lehetetlen megdönteni komoly következmények nélkül.

2023. máj. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Laibach koncert már volt ott,az majdnem ugyanaz.
2023. máj. 29. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Észak-Kóreában nagyon szigorúan büntetik azt, akinél Bibliát találnak:


[link]


Nem vallásosként az a véleményem, hogy ezt a területet inkább jobb békén hagyni a hittérítés szemszögéből.

2023. máj. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!