Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az alábbi idézet a Tejút című...

Az alábbi idézet a Tejút című fikből származik: ,,Menjetek keressetek egy prostituáltat és legyenek szajha gyermekeitek az elsőt úgy fogjátok hívni te nem vagy az én népem a másikat nincs többé irgalom!" Ez egy idézet valami misztikustól. De kitől?

Figyelt kérdés
Már egy hete keresem a neten és nem találom! Az egész filmben misztikusoktól van össze olozva a párbeszéd!

2023. júl. 8. 10:14
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
* filmből - javítás! :/
2023. júl. 8. 10:17
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ez tök értelmetlen zagyvaság, senkitöl sem idézet, csak hülyeség
2023. júl. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam! Nektek jó keresgélést.. Még egy szöveget sem tudtok értelmezni.
2023. júl. 8. 10:41
 4/14 anonim ***** válasza:
72%

Kedves Kérdező, én rákerestem, bemásolom ide, hátha legalább másoknak hasznára lehetek. Sajnálom, hogy az első hozzászóló stílusában írtál nekünk, akik segíteni próbálunk.


Hóseás 1


Hóseás házasságkötése és gyermekei

1 Ez az Úr igéje, amely Hóseáshoz, Beéri fiához szólt, Uzzijjának, Jótámnak, Áháznak és Ezékiásnak, Júda királyainak az idejében, és Jeroboámnak, Jóás fiának, Izráel királyának az idejében.


2 Amikor az Úr szólni kezdett Hóseáshoz, ezt mondta Hóseásnak az Úr: Menj, végy feleségül egy parázna nőt, és legyenek gyermekeid a paráznától, mert rútul paráználkodik ez az ország, hátat fordít az Úrnak.


3 Ő elment, és elvette Gómert, Diblaim leányát; az teherbe esett, és fiút szült neki.


4 Akkor ezt mondta neki az Úr: Nevezd el Jezréelnek, mert már csak egy kis idő, és megbüntetem Jéhú házát a jezréeli vérontás miatt, és véget vetek Izráel háza királyságának.


5 Azon a napon összetöröm Izráel íját a jezréeli völgyben.


6 Gómer újból teherbe esett, és leányt szült. Akkor ezt mondta Hóseásnak az Úr: Nevezd őt így: "Nincs irgalom". Mert nem leszek többé irgalmas Izráel házához, és nem bocsátok meg nekik.


7 Júda házához azonban irgalmas leszek, és megsegítem őket, mint Uruk, Istenük. De nem íjjal, karddal és harccal, nem lovakkal és lovasokkal segítem őket.


8 Miután elválasztotta "Nincs irgalom" nevű leányát, újból teherbe esett, és fiút szült.


9 Az Úr pedig ezt mondta: Nevezd őt így: "Nem népem". Mert nem vagytok az én népem, én sem vagyok a tietek.

2023. júl. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 IstenGyermeke1 ***** válasza:
31%
Ez miért a vallás kategóriában tetted ki? A film != a vallással!
2023. júl. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Micsoda értelmetlen katyvasz.
2023. júl. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak ti nem tudjátok értelmezni! Nem értitek a profetikus szövegeket, attól az még nem katyvasz. Legalább lásd be hogy nem érted.
2023. júl. 8. 12:03
 8/14 A kérdező kommentje:
Isten gyermeke, előbb olvass misztikusokat, nézd meg a filmet és utána add elő a nagy mély keresztényt.
2023. júl. 8. 12:04
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én tényleg nem értem, mit akar ez jelenteni, töredelmesen bevallom. Elmagyarázod nekem a saját szavaiddal? :)
2023. júl. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Lucifer-666 ***** válasza:
Melyik film ez?
2023. júl. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!