Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért lettem rosszul, amikor...

Lucifer-666 kérdése:

Miért lettem rosszul, amikor elmentem egy aranyos néni mellett, aki Jehova tanúja volt?

Figyelt kérdés
Olyan törékeny, aranyos, szeretet teljesnek tűnt. De valahogy úgy éreztem, hogy megölnénk egymást. Ő a lekiismeretemmel én meg az engedetlenséggel...

2023. aug. 9. 18:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy így akarom beszervezni szeletelős sátánistának Jehova ellenségeit....
2023. aug. 9. 19:25
 2/6 A kérdező kommentje:
Hogy érted? Elítélek mindenkit, aki nem önmaga.
2023. aug. 9. 20:10
 3/6 qkker1 ***** válasza:
57%
Akkor kezd magaddal!
2023. aug. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
44%
Ez elég egyértelmű. Ő egy közöttünk élő idegen, aki egy aranyos néni alakját vette fel, de valójában az életerődet szívja el, mert ő azzal táplálkozik.
2023. aug. 9. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
20%

Engem is elfogott a méla undor, amikor, természetesen gyerekkel, hogy hatásosabb legyen, rendszeresen megjelentek és becsengettek a Jehova tanúi. Aztán elszakadt a cérna és megfenyegettem őket, hogy feljelentem zaklatásért. Akkor végre abbahagyták.


Minden területen gyűlölöm az erőszakot.

2023. aug. 10. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jehova Tanúi és az erőszak??? :-))))) na ez még viccnek is rossz!
2023. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!