Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi lenne ha a Vidám vasárnap...

Mi lenne ha a Vidám vasárnap istentiszteletén megjelennék egy "FREE PALESTINE" pólóban palesztin zászlóval?

Figyelt kérdés

2023. aug. 19. 10:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
88%
Ha sikerülne is bejutnod, a szónok rád mutatna, hogy ott van maga a sátán, és a tömeg a véredet kívánná.
2023. aug. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
Én pár éve váltam ki a gyülekezetből, mert már nem tartottam olyan közösségnek ahova érdemes eljárni (ezt most nem részletezném, de ha érdekel, szívesen leírom privátban). Viszont nem értem, miért akarnál ilyesmit csinálni. Szerintem alap, hogy nem mész el egy cionista közösségbe Free Palestine pólóban. Megvannak a magad elvei ebben a témában, a gyülekezetnek is megvannak a maga elvei és direkt nem kell a konfliktust keresni. Egyébként azt tudom mondani mint a 2-es és a 3-as: vagy kivezetnének, vagy be sem engednének. Viszont nem hiszem, hogy meglincselnének emiatt
2023. szept. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
12: Mert pl. ezzel protestál egy olyan terrorista állam ajnározása ellen, ahol nemzetközi jogvédő szervezetek szerint kb. ugyanolyan súlyos emberi jogi jogsértések történnek mint teszem azt Oroszországban, csak nincs ilyen nagy dobra verve.
2023. szept. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
39%
Szerintem le se tojnák, sok ember közt egy fletpnis.
2023. szept. 17. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, hasonló lenne a reakció, mint ha egy orosz ortodox összejövetelen „Free Crimea!” felirattal demonstrálnál.
2023. szept. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 NTBS ***** válasza:
60%
Szerintem be sem jutnál!
2023. okt. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Pláne a mai helyzetben!
2023. okt. 13. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!