Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kik veszélyeztetik a lejobban...

Lucifer-666 kérdése:

Kik veszélyeztetik a lejobban a kereszténység létét?

Figyelt kérdés
[link]

2023. szept. 3. 14:37
A kérdező szavazást indított:
luciferisták
illuminátusok
jakobinusok
bolsevikok
globalisták
transzhumanisták
egyéb, mindjárt kifejtem
10 szavazat
1 2
 1/16 Drakula_VAGY_Ahmed ***** válasza:
19%

Ha! De jó látni hogy mi muszlimok nem vagyunk a listán. De tényleg!


Egyébként meg szerintem a transzhumanisták. A gépiesedésben fognak hinni az emberek, mert azt látják. Gépként akarnak majd örökké élni, nem jézusban. Így a kereszténység csökkenne tőle.

2023. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
77%
Az érdektelenség. Szerintem egyre keveseb a vallását gyakorló keresztény. Mivel a kereszténység a felvilágosult országokban elterjedt igy hát aki nem akar templomba járkálni az nem is fog😉🐑😉
2023. szept. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Demion ***** válasza:
100%
Az biztos, hogy Kövér László és társai nagyon rossz reklámot jelentenek a kereszténységnek, úgyhogy én őket tenném az első helyre.
2023. szept. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
A tudományos gondolkodás - emiatt ugyanis a legtöbb értelmes ember nem fog mesealakokban hinni.
2023. szept. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 KZitus ***** válasza:
17%

Szia

Sokan próbálnak ártani, ellenezni, támadni, befolyásolni. De ami Istentől van, azt ember nem tudja megszüntetni. Ha elolvassuk a Máté 4 rész első verseit, azt látjuk, Sátán már a keresztény egyház fejét is megpróbálta kísérteni, ezzel veszélyeztetni a keresztény egyházat. Ha akkor nem sikerült Sátánnak, mi okunk lenne azt gondolni, mostanában eredményes lesz?

Isten Krisztusnak, a keresztény egyház főpapjának (a Jelenések 1:5, 6 szerint) halhatatlan életet adott. Sátán pedig azokat a napjait éli jelenleg, amelyről tudja "rövid ideje van" a Jelenések 12:12 szerint. Szóval ebből megnyugtató látni, bármennyit is árt a keresztény egyháznak Sátán, az kb. olyan, mint amikor a hangya vitázik az elefánttal. Nincs oka egyetlen kereszténynek sem félni....

2023. szept. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Leginkább a hiteltelen "politikai keresztények".
2023. szept. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%
Az ateisták.
2023. szept. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
17%
Maguk az emberek. A mai társadalomLassan már azt akarják ránk erőltetni, hogy ciki istenben hinni. És hogy minden más több boldogságot ad.
2023. szept. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
17%
Ne tudjátok meg a munkahelyen, hogy kinevettek engem 21 éves létemre a felnőttek, a hitemèrt. Persze látni is hogy azok az emberek milyen életet élnek.
2023. szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Az álkeresztények, illetve a szekták.
2023. szept. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!