Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ildomos-e nem öltönyben vagy...

Lucifer-666 kérdése:

Ildomos-e nem öltönyben vagy hosszú szoknyában megjelenni egy szent misén?

Figyelt kérdés

2023. szept. 8. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Jöhetsz például farmerban is.
2023. szept. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk szinte mindenki farmerban van. (Bp. peremkerület)
2023. szept. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nyáron 30 fokban sose veszek fel öltönyt. De rövidnadrágban, rövid szoknyában, mezítláb papucsban, nagyon nem illik. Sok országban így be se engednek.
2023. szept. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon sok mindent nem illene, de rendszeresen úgyis megszegik a saját szabályaikat is. (Főleg a dolgozók.)
2023. szept. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nincs ilyen előírás. Bár én azon a véleményen vagyok, hogy a szentmise egy ünnepi esemény, ezért én nem ugyanabba ruhában megyek, mint amiben kutyát sétáltatok.

De nem elvárás az öltöny. Mondjuk férfi családtagjaim nagyobb ünnepekkor föl szokták venni (karácsony, húsvét, stb.) De sima vásár férfiaknál szerintem (nem szakadt) farmer egy inggel teljesen jó. Nőként ne legyen kint a váll, a dekoltázs és a szoknya/nadrág legalább térdig érjen.

2023. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
*sima vasárnap
2023. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!