Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Gyógyító Buddha meditációt...

Gyógyító Buddha meditációt akik szoktak végezni. Vagytok itt?

Figyelt kérdés

Írjatok légyszi'


Jártok szanghába?


Még valamit akartam kérdezni, csak most nem jut eszembe, de írjatok, addig hátha eszembe jut! 🙂



2023. szept. 17. 13:48
 1/2 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, hogy még azt is szerettem volna kérdezni, hogy szoktatok-e Gyógyító Buddha mantrát hallgatni közben vagy akár napközben?

Az oké, hogy te mondod, de hallgatod is? Ha igen, akkor melyiket?

A Karma Pema Dorje félét ismerem, azon kívül tudtok ajánlani?

2023. szept. 17. 14:12
 2/2 anonim ***** válasza:
Én az energiát az orromnál összpontosítom majd levezetem a köldökhöz. Amikor ott átalakul/lágyul létrejön egy energiamező ami a háton halad felfelé és a mellkason-hason lefelé. Amikor ez megvan arra összpontosítok, hogy a fejem tetején áramoltassam ki. Ettől nagyon tisztának és szabadnak szoktam érezni a mellkasom, szerintem gyógyít. Nem tudom mi ez a technika mert sosem találtam normális forrásokat. Egyesek utaltak arra, hogy ez a “tűzkör” és taoista gyakorlat de semmit sem találtam róla.
2023. szept. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!