Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Magyarországon vannak ördögimá...

Lucifer-666 kérdése:

Magyarországon vannak ördögimádók?

Figyelt kérdés

2023. szept. 28. 23:47
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Persze...Sokan szeretik a pénzt.
2023. szept. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
Iphonosok!
2023. szept. 29. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
rágugliztam (olyat is lehet!) és elvileg van valami magyar satanista templom. a facebookjukat dobta ki a google, olyanom meg nekem nincs, szóval nem tudtam bővebben informálódni, de a következtetés levonhato hogy vannak ilyenek.
2023. szept. 29. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A választások eredménye alapján nem is kevesen. 3 millióan
2023. szept. 29. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Luciferiánusok?
2023. szept. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%

[link]

Itt keresgélj

2023. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy pillanatra azt hittem komoly a kérdés, aztán megláttam, hogy Lucifer-666 a kérdező.

Kislányom, mi van veled? Most tényleg ennyire futotta? Ennél sokkal lehengerlőbb kérdésekkel szoktál megörvendeztetni bennünket. Tudod, amit az ember elolvas , emésztget és közbe kétségek tömkelege merül fel az ingatag, magukat kereszténynek vallókban.


Én vagyok a rosta, te meg a lyukak a rostán. Én fent tartom az igazakat, te pedig elnyeled azokat, akik nem igazak, hanem csak annak hiszik magukat.


De jól csináltad eddig, csak így tovább! Hamarosan elérkezik az armageddon.

2023. okt. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vannak Sátánisták, de a legtöbben inkább csak ezoteria irányába kíváncsisgodó tinik akiknél a dolog kimerül abban hogy elmondják másoknak hogy ők Sátánisták
2023. okt. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én is tininlány vagyok. A hetedik válaszoló megmondta...
2023. okt. 3. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!