Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények! Mit tennétek...

Keresztények! Mit tennétek ha 40 nap múlva egy üstökös miatt kihal az emberiség, és nincs menekvés? Öngyilkosok lennétek-e? Így is meghalunk...

Figyelt kérdés
2023. okt. 17. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Már, miért lennék öngyilkos?

Nem igazán értem a kérdést. Az öngyilkosság bűn, és hiszem, hogy az életemet Isten adta, Ő is fogja majd elvenni. Nekem nincs jogom dönteni arról, hogy mikor akarok meghalni.

2023. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Egy halálos beteg is tudja, hogy meghal hamarosan, még se lesz öngyilkos és nem is akar, sőt szeretne tovább élni. Butaság a kérdésed.
2023. okt. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor a világvége írók is?

Az egyik filmben leugrottak a szakadékba miután a NASA bejelentette a rossz hírt.

2023. okt. 17. 11:40
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Én nem a filmekből indulok ki, bocsi.
2023. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Egy jó keresztény mindig megbocsát <3
2023. okt. 17. 11:45
 6/7 IstenGyermeke1 ***** válasza:
70%
Miért lennék öngyilkos? Kár, hogy nincs olyan választás a jelentésnél hogy a kérdező hülyeségeket beszél.
2023. okt. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem tennék semmit máshogy, mint most teszem. Talán többet járnék utcára, és próbálnám hirdeti a valóság igéjét, és megnyugtatni azokat, akiket kiborít, hogy meghalnak.

Nem lenne okom öngyilkosnak lenni, kivéve ha kínhalált halnék. Meg én túl hasznos lennék ilyen helyzetben. Most is az lennék, csak az emberek nagyja nem foglalkozik önismerettel, sokszor akkor sem, amikor romokban az élete, nem hogy amúgy. Akkor viszont mindenki hirtelen filozófus gondolkodó lenne, és éheznének a bölcsességemre és tudásomra, amit úgy végre hasznosíthatnék szeretett testvéreim felé.

2023. okt. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!