Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Buszon mindig látok egy...

Buszon mindig látok egy srácot. fehér ing meg csak inget hord és a kézen van valmi gyöngyfüzér hasonlít a rózsafüzérhez de Valami fura jelek vannak benne Milyen származású lehet a srác?

Figyelt kérdés

Tetőtől talpig fehérbe vagy feketében szokott lenni.

Buszon mindig látok egy srácot.

fehér ing meg csak inget hord és a kézen van valmi füzér hasonlít a rózsafüzérhez de

Valami fura jelek vannak benne

Milyen származású lehet a srác?


2023. okt. 24. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Ennyi alapján konkrétan bármilyen származású lehet. Se az inghordás, se a gyöngyfüzér nem származáshoz kötött.
2023. okt. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tudom angolul tud beszélni úgy vásárolt jegyet a buszon

Hosszú füzér lóg a kezén és valami ezüst kör alakú és valmi jel vannak rajta

2023. okt. 24. 22:04
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Ezzel sem kerültünk közelebb a megoldáshoz. Az angol kb az egész világon a legelterjedtebb közvetítőnyelv, a "valami jel" meg semmit nem mond. De ha meg is lenne hogy pl egy vallási szimbólum, vagy békejel vagy akármi, ezeket is hordhatja bármilyen származású ember.
2023. okt. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
86%

A származás eldöntéséhez fontosak lennének olyan jellemzők, mint pl. bőrszín.

De valószínűleg, ha rózsafüzérhez hasonlót hord (nem tudom a nevét, valami imafüzér lehet?), akkor (török sorozatok alapján) török származású lehet, vagy egyéb muszlim.

2023. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

4


Vagy esetleg buddhista,hindu..

[link]

2023. okt. 25. 03:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Meg néztem egy török sorozatot és ugyanaz volt a kézen

Köszönöm szépen

2023. okt. 25. 05:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!