Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mekkora örömöt ad nektek a...

Mekkora örömöt ad nektek a mindennapokhoz, úgy keltek fel, hogy a mennyországkapuja nyitva áll előtettek és ha meghalunk Jézussal és az atyával leszünk egy közösségben?

Figyelt kérdés

2023. nov. 9. 13:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
65%

"Hogyne lenne pokol..Ti onnan pontoztok le "


"Senkinek nem kívánom, hogy a pokolba kerüljön.

Egyértelmesen gondolkodni tudó ember sem választaná, ha tudná mi vár rá ott. "


De hát ha ott vagyunk akkor tudjuk, hogy mi vár a pokolban ránk, hiszen már nem csak vár ránk mert ott vagyunk.

Ha az életem pokol akkor ajánlom mindenki másnak is kipróbálni és részvétem, a másik válaszolónak, hogy nem lehet a pokolban.


Boldog család, rengeteg szeretet, jó munka, ....

Minden meg van ami kell.


Ha ez a borzalmas pokol amiből kimentettek téged akkor veled valami hatalmas probléma lehet vagy pedig nagyon át lettél verve.

2023. nov. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
22%

De nincs meg Jézus, különben örülnétek nekem.


Én ismerem Őt, tudom, hogy kereszthalált halt értem. Ő az Igazságom, az Életem és az Útam... tömören🫶


"Mindezek ellenére, minden nehéz helyzetben mi vagyunk a győztesek! Sőt, még annál is többek — Ő általa, aki szeretett bennünket. Róma 8,37.


Abban a pillanatban, amikor Krisztust elfogadjuk Urunknak és Megváltónknak, a vesztes oldaláról a győztes oldalára kerülünk. Bármi is történik velelünk, a győztes oldalon vagyunk Jézus Krisztusban!


Ő általa, azáltal, amit Krisztus tett értünk, nem azáltal,amit mi teszünk. Semmit nem tudunk tenni a győzelmünkért, csak annyit,hogy elfogadjuk, és beállunk a győztes poziciónkba.


Nincs teremtmény, aki felmérhetné, milyen nagy volt az a győzelem, amit az Úr Jézus vívott ki a golgotai kereszten. Legyőzte a világot ( Jn 16,33). Megítélte a Sátánt, e világ fejedelmét (Jn 16,11). Győzelmet aratott a fejedelemségek és hatalmasságok fölött ( Kol 2,15) és teljes diadalt a halál fölött (1Kor 15,54.55.57).


És az Ő győzelme a mi győzelmünk is. Ahogyan Dávid győzelme Góliát fölött Izráel megszabadítását jelentette, úgy érvényes Jézus Krisztus nagyszerű győzelme mindazokra, akik az övéi.


De hálát adunk Istennek, hogy Urunk, Jézus Krisztus által győztesekké tesz bennünket! 1Koríntus 15,57


Legyen örömteli napod:)

2023. nov. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
82%

"De nincs meg Jézus, különben örülnétek nekem.

Én ismerem Őt, "


Akkor legyél szíves megbeszélni vele, hogy találkozzunk valahol. Szeretném én is megismerni személyesen, szemtől szemben és beszélgetni szeretnék vele.


De jobban belegondolva elegendő ha arra megkéred, hogy ma olyan 18:00 körül jelenjen meg a házunkban előttem és akkor ott majd jól elbeszélgetünk.


Biztosan rá ér, tudnia kell, hogy hol lakom és egy pillanat alatt ott van. De elvileg azt is tudja, hogy én most itt mit írok ezért még szólnod sem kellene neki de azért csak mondjad neki biztos ami biztos.

2023. nov. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
14%

😅😂🤣


Erre most én is kíváncsi vagyok?


Ahol engem így várnának biztos nem mennék....


Isten a dicséretek között lakozik...


Keress olyan közösséget, ahol Jézust emelik fel és Isten jelenlétét, akaratát keresik .... nem a saját kívánságukat.

Ott nagyobb valószínűséggel találkozhatsz Jézussal... persze Istennél nincs lehetetlen.. 🫶✌️

2023. nov. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%

"Ahol engem így várnának biztos nem mennék...."

Félsz a beszélgetéstől?



"Isten a dicséretek között lakozik..."

Nem úgy volt, hogy Isten mindenhol ott van?

2023. nov. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
70%

#25

Csak le kell pontozni, sem a kérdéshez sem a válaszokhoz sem akar semmit sem hozzá tenni.


Gondolom még senki sem mondta, hogy kijelentésekkel nem megy semmire sem.

2023. nov. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
0%

A teljes szeretet kiűzte belőlem a félelmet.😉

Különben, hogy írogatnék itt az ellen drukkereknek is.


26# Írtam már a kérdéshez is választ, na azt is lepontozták azok, akik nem hitből élnek.


Én gumiból vagyok, a ragacsok a lepontozók. 😂🤣😅


Egy nappal közelebb vagyok, hogy végre átölelhesem Jézust, az eljövendő nagy királyt.


Áldjon Benneteket az Úr Jézus Krisztus! ✌️🫶🤗

2023. nov. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
82%

#27

"Különben, hogy írogatnék itt az ellen drukkereknek is."

Több száz altéma van az oldalon és nem kell hozzá szeretet, hogy ki tudd jelenteni az egyet nem érzésed.

Itt anonim vagy és azt is leírhatatlan hogy milyen magabiztos vagy amikor nem.

Nulla veszély van abban, hogy ide írogatsz, szóval ez kissé nonszensz.


"Írtam már a kérdéshez is választ, na azt is lepontozták azok, akik nem hitből élnek."

Mit jelent, hogy hitből él valaki?

Elég félelmetes lehet hitre építeni az életed.


"Én gumiból vagyok, a ragacsok a lepontozók."

Ez valami angol kifejezés magyarra tükörfordítva?


"Egy nappal közelebb vagyok, hogy végre átölelhesem Jézust, az eljövendő nagy királyt."

Hát jó, de ezek még mindig csak kijelentések.

Szerintem egy nappal vagy közelebb, hogy a koporsót ölelgessük és a semmi vár utána.


"Áldjon Benneteket az Úr Jézus Krisztus! ✌️🫶🤗"

Téged meg az olümposzi istenek, meg a napisten.

2023. nov. 10. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
0%

Hát végülis, ahogy elnézem elég bátor vagy hogy Isten védelme nélkül itt vagy a vallás topikban.


Amúgy egy párszor leírtad már itt a topikban, hogy félelmetes hitre építeni. Na én nem félek azóta sem. Ez egy olyan belső erő az Úrtól, ami nélkülözhetetlen amúgy is, hogy átvászeljük itt a földi létet a gonosz emberek között.


Szóval továbbra is üzenet térjetek meg gonosz útjaitokról...

2023. nov. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
82%

Jézus nem jött el.


Nem is ismered? Biztos csak hazudtál.

2023. nov. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!