Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istent gonosznak beállítani...

Istent gonosznak beállítani Szentlélek káromlás?

Figyelt kérdés

2023. dec. 5. 17:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
45%
19# az Élet nélküli életem semmit sem ért. Hála Isten utáltam a hazugságot. Amióta értem Isten országának működését, csak a szeret ... azóta élvezem... imádom az Életet.
2023. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Értem.

Az utálod a hazugságot egy hazugság mert valójában szereted ezért hazudsz erről is. Így már érthető, hogy miért olyan minden válaszod amilyen.

2023. dec. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
22%

Mert Isten megmentő kegyelme már eljött és látható lett minden ember számára. Ez a kegyelem arra nevel bennünket, hogy forduljunk el az istentelenségtől és a gonosz kívánságoktól, és hogy mértékletesen, bölcsen, igazságosan és istenfélelemmel éljünk ebben a jelenlegi világban.


Pál levele Tituszhoz 2:11‭-‬12 EFO


[link]

2023. dec. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez inkább az Istenkáromlás bűn, ami ugyan halálos, mint a gyilkosság, de ugye ebből még meg lehet térni, meg lehet bánni. A szellem már Isten közvetlen munkáját látva (pl. ördögök kiűzése Isten ujja, szelleme munkája) mondani rossznak, ami nyilvánvalóan jó, na ez már komolyabb, a közvetlenség és a megtapasztalása miatt.
2023. dec. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Istent gonosznak beállítani, Isten nem ismeretére utal.


Nem gondolnám, hogy a Lélek káromlása volna, csak tudatlanság.


Ha tudod, hogy jó és úgy állítasz róla rosszat, akkor az nagyobb gond.

2023. dec. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%
Már elfogytak a szabványos magyarok. Már régóta nincs magyar irányítás. Ez a bolygó már zsidó. A zsidók kipusztitjak az összes élőlényt.
dec. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!