Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Van lehetőség arra,hogy hívő...

Van lehetőség arra,hogy hívő lányokkal beszélgessek itt? 28F

Figyelt kérdés

dec. 26. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Templomokban istentiszteleteken, miséken szoktak lenni, ha nem tolakodva közeledsz, biztos tudsz velük beszélgetni, de ne így akarj becsajozni.
dec. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor még aktív hívő voltam, én beszélgettem itt néhány hasonló korombeli lánnyal. Nem tudom, a fiúkkal való chatelésre mennyire vevők, de egy próbát megérhet. De javaslom, ha beszélgetni akarsz, akkor esetleg a kommentjeikre válaszolj üzenetbe, ne azt írd meg, hogy "Szia, akarsz-é ismerkedni? 28F"
dec. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha beírod a Google-be, hogy "keresztény társkereső", kidob egy csomó találatot.

Ettől többet nem tudok ezekről az oldalakról, mivel én már házas voltam, mikor ezek létrejöttek, de állítólag sok olyan házasságkötés van mostanában, ami így indult.

dec. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább egy keresztény közösségbe mész el? Te keresztény vagy? (Mert vannak olyanok is, akik nem keresztények, de valamiért pont keresztény lányokra/nőkre fáj a foguk! Vigyázzatok lányok!)
dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!