Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményetek az arab...

Mi a véleményetek az arab jelöltről?

Figyelt kérdés
Pár hónapja megismertem egy Izraeli férfit a közösségi médián keresztül. Minden nagyon szuper közöttünk. Nagyon szeretek vele beszélni, facetimeon is. Úgy érzem, hogy ő életem férfija. Nagyon szeretne jönni Budapestre de kicsit tartok az araboktól... Van esetleg valaki aki le tudná írni a tapasztalatait? Az ő családja keresztény és nagyon nem szereti a zsidókat és muszlimokat!

febr. 15. 12:06
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Most ő arab, izraeli (mármint zsidó) vagy keresztény?

Identitását, vallását vagy származási helyét akartad leírni? Vagy melyik alapján szeretnéd őt megítélni?

febr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
21%

Ha nem szereti a zsidókat, akkor nem keresztény.

Attól függetlenül lehet jó ember, csak nincs tisztában mi is kereszténynek lenni.

febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Miért, a hitgyüliben a muszlimokat lehet gyűlölni, csak a zsidókat kell kötelezően szeretni?

febr. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
26%

Lukács 6:27

De néktek mondom, kik [engem] hallgattok: Szeressétek ellenségeiteket, jól tegyetek azokkal, a kik titeket gyûlölnek,


Hallgasd Jézust!

febr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ez még tavalyi hír, azóta csak rosszabbodhatott a helyzetük.

[link]


Kérdésedre is válaszolva, nagyon óvatos legyél egy Izraelből származó emberrel! Elhiszem, hogy FaceTime-on nagyon kedves, meg szeretne Budapestre jönni, menekülni a háborúból. De mi az igazi ok? Ezt neked nem fogja megmondani soha!

febr. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jah aztán meg írja hogy kellene pénz az útra. Na ott már csak leesne neked is.



A másik meg hogy fél az araboktól?

Azért nem olyan mennyiségben vannak és mérsékeltek ahhoz képest.

Meg miért fél? Itt mi magyarok félünk? (Hülye kérdés a xenofób emberek félnek)


Ez szerintem átverés lesz, majd egy kis ranulópénz lesz ez is.

febr. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát egy izraeli állampolgárságú arab keresztény, ha jól értem. Gyakorolja is a vallást, vagy csak vasárnapi keresztény (mint a magyarok többsége)?

Tőle nem hinném, hogy tartanod kell a leírtak alapján. Az arabok épp olyan emberek, mint te vagy én, és mivel ő keresztény, nincs meg az kulturális fal, ami akkor lenne ha mondjuk szunnita muzulmán lenne. Tehát ha - és most bocsáss meg amiért előre szaladok - valóban ő lenne életed párja, és egyszer lesz gyeremetek, akkor nem kell aggódnod, hogy mi lesz a karácsonnyal, a húsvéttal, meg a többi olyan dologkkal, amit egy muzulmán apa nem szeretne a gyermekének.

febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Hogy gondolod hogy életed párja lehet? Közismert, hogy a déli emberek sőt, a közel keletiek az igérgetések nagy mesterei.
febr. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!