Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A mennyországban lesz jó...

Lucifer-666 kérdése:

A mennyországban lesz jó kaja? Séf angyalok?

Figyelt kérdés
Miért tarják sokan az emésztést állatiasnak és a szükséges rossznak? Jobb, mint az örökvalóságig feküdni a bárány előtt (amikor azt istenire meg is lehetne sütni).

márc. 7. 17:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ott nincs tested, nincs kaja, nincs munkahely, nincs barátod, nincs családod, nincs társad, nincs semmi - csak vagy, de minek...
márc. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%

🤦‍♀️😠Valóban nem akarsz leszokni erről a buta gondolkodásmenetről.

Nem nincs ilyesmi.

Az emésztés pedig nem állatias. Minden földi életforma megemészti a táplálékát. Az angyalok nem emésztenek, mivel nincs gyomruk, más táplálék forrással tartja fent Isten az életüket.

márc. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
#2 csak hogy tisztázzuk: sosem leszek Jehova. Remélem segítettem....de ezt tudhatnád, már sok év telt el...
márc. 7. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:

Kedves Luci

Jehova soha nem leszel, ahogy Én sem lettem. 😁😊

A válaszom pedig nem is erre irányult, hanem a felvetésedre, vallástól függetlenül.

Minden válaszomban igyekszem úgy írni, hogy elsősorban a Biblia igazsága legyen a mérvadó. Annak magyarázata csak azután jöhet szóba, ha egyáltalán elfogadja valaki Isten szavát annak, ami.

Szeretettel üdvözöllek.

márc. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
#4 miattad felkeresek egy szeletelős szektát. Ezt akartad igaz?
márc. 7. 18:56
 6/14 anonim ***** válasza:

Szeletelős szekta miattam?

Miért is?

Mindenki úgy formálja az életét, ahogy szeretné. Ha Te egy "szeletelős szektát akarsz felkeresni, az nem miattam lesz, Te döntöttél így. Ne fogd rám kérlek.

"egyébként mi az hogy "szelektelős szekta"Ilyen is van?

márc. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Csak vicceltem 😥 De tényleg nem leszek Jehova 😋
márc. 7. 19:02
 8/14 anonim ***** válasza:

😁😁

Tudom, nem is lehetnél, Én sem leszek Jehova.

A Tanúja vagyok.

Egyszer hallottam, hogy valaki azt mondta, hogy "soha ne mond hogy soha".

Mert nem tudhatod. Sokan voltak így vele, van köztünk olyan személy aki váltig állította, hogy soha nem lesz Jehova Tanúja, és valamiért még is az lett.🫡

Ez egyébként is Jehovától függ. Ha nem lát benned semmi olyat, hogy vonzható lennél, akkor nem leszel Jézus tanítványa.

De még akik lesznek is, kieshetnek ebből a kosárból.

Isten folyamatosan tisztítja a népét, ahogy mindig is tette.

márc. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hess :)
márc. 7. 19:23
 10/14 anonim ***** válasza:

Madárnak nézel? 😁

Szebben nem megy?

Mondjuk így: "a beszélgetést szeretném abba hagyni", vagy valami ilyesmi

márc. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!