Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha bélpoklos vagyok, az azt...

Ha bélpoklos vagyok, az azt jelenti,hogy a pokolba kerülök?

Figyelt kérdés

márc. 10. 14:31
 1/10 Lucifer-666 ***** válasza:
Csak a beleid, miután Isten kibelezett...
márc. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1# Luci a kérdésből úgy gondoltam, hogy Te vagy a kérdező....de most válaszoló lettél.
márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
márc. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Beleid a gyehennára kerülnek ahol üstben,forró szurokban jehova kamui forgatjak vasvillával ,mignem betelik a 144000 létszáma.
márc. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Jégszív ***** válasza:
JAAAJ....!!!!!!
márc. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A bélpoklosság egy betegség, emiatt nem vagy pokolra ítélve. Szólj az orvosodnak, akivel egyezteted a tüneteket, felír egy gyógyszert, amit ki kell váltani és beszedni az orvos utasítása szerint, és meggyógyulsz. Egyébként mi lepra néven ismerjük.
márc. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Bélpoklos:

Súlyos fertőző betegségben szenvedő személy;

Egy bélpoklos takarta testét, arcát, mert az általa keltett látvány undort keltett másokban.

Régebben leprának nevezték.


Ez nem Isten elleni bűn.

egyébként sincs tüzes pokol.

márc. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Az azt jelenti, hogy annyit zabálsz ami már neked sem egészséges.
márc. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#8: Nem, hanem ez a leprát jelenti a Bibliában. Akkor is, ha mai nyelven más jelentésben használjuk.

A lepra fertőző, habár nehezen terjed; de ha elkapják, akkor nagyon súlyos. Csak az emberek 20%-ára veszélyes. Ma már tudják gyógyítani.

márc. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
*9-es Lehet,h ogy én érettem félre, de a kérdező kérdése arra vonatkozik értelmezésemben, hogyha sokat zabál akkor a pokolra kerül-e. És igen, technikailag igen, mert tönkremegy az élete.
márc. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!