Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztények, hisztek abban,...

Keresztények, hisztek abban, hogy Jézus még a Ti életetek során visszatér?

Figyelt kérdés
márc. 10. 15:17
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
11 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%

Jó lenne, a temetési költségek miatt is.

De ezt a napot csak az Atya tudja.

Mindenesetre így vagy úgy a Mennyországba kerülünk. Itt nem maradt még senki.

márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Nem mi dolgunk ezt saccolgatni. Szóval én nem gondolom azt sem, hogy az én életemben visszajön, de ugyanannyi esély van arra is, hogy igen.
márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Lucifer-666 ***** válasza:
21%
Igen. Ezért irattam a földi vagyonomat és kincseimet a pásztorra.
márc. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Potyondi Gergely ***** válasza:
61%

Mi abban hiszünk, hogy bármikor visszatérhet.


Márk 13,31-32

Arról a napról és óráról pedig senki semmit sem tud, sem az égben az angyalok, sem a Fiú, hanem csak az Atya

Figyeljetek, vigyázzatok és imádkozzatok, mert nem tudjátok, mikor jő el az idő.

márc. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Jégszív ***** válasza:
38%

NEM, és MÁSKOR SEM!

A történelem folyamán "eljövetele" többször is indokolt lett volna, ha valóban olyan "jó" és "bölcs". Úgy tűnik, odaadó híveit le sem ... tiszteli.


Innen ered agnoszticizmusom:

Nem tudom, van-e, vagy nincs, de már nem is igen érdekel. Szeretném remélni, hogy NINCS, mert ilyen kegyetlen, elb@szott világot JÓ isten nem teremt, - az hétszentség!

márc. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Potyondi Gergely ***** válasza:

Amikor Jézus visszatér,vagy nem lesz hívő ember a földön, vagy csak nagyon kevés.


Lukács18,8

Mondom nektek, hogy bosszút áll értük hamar. Mindazáltal az Embernek Fia mikor eljő, avagy talál-e hitet e földön?

márc. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudhatjuk.
márc. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Reménykedem benne, vagy is igen

Persze azt figyelembe kell venni, hogy ez alatt a kevés idő alatt is bármikor az embert érheti katasztrófa, baleset, vagy egy olyan betegség, ami miatt elveszti az életét.

De az idő nagyon rövid, mivel már csak 3 prófécia nem teljesedett még be.

márc. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Bár voltak hamis próféták, akik próbálták megjósolni Jézus visszatérését, akár évszámra pontosan, akár emberöltőre pontosan, ugye a leghíresebb ilyen dátum 1914 volt, de tudjuk, hogy idejét ember nem ismerheti, sőt akkor tér vissza, amikor a legkevésbé számítunk rá a Biblia szerint. Én ezért nem is tippelgetni.

Viszont statisztikailag nagyobb az esélye, hogy nem.

márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ebben nem lehet hinni ha egyszer olyan titok amit csak az Atya tud.

Viszont vágyni azt kell rá, hiszen a menyasszony ha szerelmes akkor epekedik és hivja a vőlegényt.

márc. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!