Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Normális ez az ember?

Normális ez az ember?

Figyelt kérdés

Egy hívő olyanokat mondott hogy a földi életünk, a halál és a bűn teste.- mert minden mulandó..

ISTEN örök életre teremtette az embert. De ezt a Ádám és Éva megszegte mert bűnbe esett innentől lett halandó az ember és bűnre hajlamos.. meg olyanokat beszélt gyötrelem ez a test, és borzalom mert pl naponta Wcre kell járnunk .. hogy ez a test egy mulandó.. de ha Ádám és Éva nem vétkezik örök életünk lenne nem lenne bűn és betegség mert a betegség a bűn miatt van.... mitcsinálnánk örökké??? Én nem akarok addig élni!!! Csak 80 évig családommal szeretetben egészségben minek örökké élni hülyeség


márc. 29. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy tipikus valláskárosult és ráadásul agresszív idióta. Mivel nincs rá kilövési jogod, ezért kerüld őt el olyan messzire, amennyire csak lehetséges!
márc. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
45%
Nem az, valószinűleg agymosta egy facebookos vallásos szekta.
márc. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

Amúgy szerintem ez egy átlagos felfogás a hívők között, hogy a bűn, meg a halál, betegség Ádám és Éva miatt van, én is hallottam már. Szerintem sokan ezt vallják, aki keresztények, vagy valami hasonló, nem tudom, materialista vagyok.

Szóval tök átlagos. Én azt gondolom, nincs ezzel különösebben baj akkor, ha nem lekezelő a hangneme, csak szimplán kijelenti és kész. Engem nem érdekelne különösebben. Persze függ a hozzállásától, mert szerintem az már nem normális ha valaki becsmérlően néz egy babára mert meg mert születni (születés bűne) Ha valaki nem lesz ettől bogaras, lekezelő. rátukmálós, akkor nem érdekel különösebben a dolog.


Mondjuk azt, hogy hogy jön ide a wc-zés azt én sem értem 😃

márc. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vagy nem ismeri az írásokat, vagy valaki félremagyarázta neki.

Isten amit teremtett, minden tökéletes volt, a célnak megfelelő. A halál pedig csak a lázadás, engedetlenség következménye, nem pedig eleve a fizikai test a büntetés.


Isten személyének, és szándékának a befeketítése.

márc. 30. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!