Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Segítség bajban vagyok....

Segítség bajban vagyok. 100azázalékig elhiszem a bibliát, de egy kérdés azért felmerül bennem. Mégis honnan veszik ezek a Sátán ivadék tudósok, hogy a halból fejlődtünk ki 3 milliárd év alatt? Akik ezt állítják bűzlenek a Sátántól?

Figyelt kérdés
Nekem ez bűzlik a sátántól és nektek?
ápr. 10. 10:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ez a mi Sátánunk egyszerre sejtbiologus, Darwinista, ateista, és még sorolhatnám.
ápr. 10. 10:43
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ő a halaktól bűzlenek... :))

(Kb. ennyire komolyan vehető ez a kérdés. De szerintem a kérdező csak lejáratni akarja a kereszténységet.)

ápr. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező.


Én sem értek egyet az evolúcióval, de azért a tudósokra nem kellene megalázó szavakat írni.

Tartsuk már egymást tiszteletben.

ápr. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nehogy már védjétek a tudosokat, miközben analfabéta fogyatékosoknak tartják a hívőket
ápr. 10. 11:28
 5/11 anonim ***** válasza:

Tessék, kérdező:

[link]

És hogy miért? Mert az anatómiai, genetikai, földtörténeti, élettani vizsgálatok mind ezt bizonyítják.

ápr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindég fejben van a baj...
ápr. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kérdező, a stílusod alapján inkább te bűzlesz a sátántól. A Bibliát pedig hiába hiszed el, ha Krisztus tanítását semmibe se veszed.
ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

4


Kedves Kérdező. 3-as vagyok.

Egyáltalán nem védek senkit, de nem is támadok senki ellen.

Teljesen egyetértek veled abban, hogy a Teremtés nem evolúció alapján jött létre.


Azonban nem kell egyből támadni, és másokat negatívan mínősíteni.

Ahogy a 7-es válaszoló írta, a kérdés stílusa rossz, nem maga a kérdés.

Ha valakit szeretnénk meggyőzni, akkor más hozzáállással kell kezdeni.

ápr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lucifer-666 ***** válasza:
Beismerem poénnak szántam, nem gondoltam, hogy tanítani fogják...
ápr. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 UlfOrmson ***** válasza:
A tudósok nem állítják, hogy 3 milliárd év alatt fejlődtünk ki a halakból, ugyanis akkoriban még nem léteztek halak. Az evolúciós folyamatok felismerése már az ókorban is tetten érhető, sőt középkori keresztény szerzőknek (akik egyházi vezetők voltak) is feltűnt. Attól, hogy te nem hiszed el, az evolúció egy valós és jelenleg is zajló folyamat. Felteszem ismersz olyanokat, akik felnőttként megtudják emészteni a laktózt, talán te is közéjük tartozol. Ők egy kb. 3-4000 évvel ezelőtti genetikai mutációnak köszönhetően képesek laktáz enzimet termelni (ez is evolúciós lépés). A tudósok nem tartják analfabéta fogyatékosnak a hívőket, ugyanis nagyon sok mélyen vallásos tudós létezik, akik el tudják különíteni a hitet és a tudomànyt. De a stílusod alapján te nem csak idióta vagy, hanem egy ritka nagy paraszt is. Ha már ennyire vered a nyálad a Bibliára, akkor miért nem aszerint szerint élsz. Jézus tanításával teljesen ellentétes a fröcsögésed. Vicces, hogy én, mint ateista tudós, valószínűleg jobban ismerem a Bibliát, mint te (csak az a különbség, hogy én értem a benne leírtakat és felismertem az ellentmondásokat, veled szemben, akik valószínűleg egyszer elolvasta és elhitte az egészet)
ápr. 11. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!