Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Muszlim férivel való komoly...

Muszlim férivel való komoly kapcsolatban milyen "átmeneti" ruhát érdemes hordnai, amíg nincs még hijab?

Figyelt kérdés
Nem kéri, hogy hordjak. Viszont tett megjegyzéseket lányokra, tudom, hogy milyen ruhákat nem szeret. Tett megjegyzéseket lányokra a TikTokon is, hogy sok a smink. Egy minimális tus volt nekik a smink. Ezzel nincs gond, csak nagyon közönséges a magyar nő, mert nem ad magára és ezt a hatást kelti. Nőies vonalon mozgok, nem sminkelek (szemöldököt muszáj, mert nekem halovány), viszont szeretnék még visszafogottabb és nőiesebb lenni. Tudom, pénzbe és energiába is kerül, mert a legtöbb lány azért olyan, amilyen (közönséges), mert műszempillára, nadrágokra és passzos felsőkre és sminkre költ és ennyi. Na most én a természetes hatásra utazom, de azért igényes is szeretnék lenni (egészséges haj, bőr, ékszerek, parfüm, póthaj, mert jelenleg nagyon töredezett és nem elég hosszú a sajátom, minimális műszempilla, az is csak barna színű, ami még nem közönséges) rajtam dicsérni szokta a fekete színt (hajpánt, szemceruza), az alsóneműket, az alakomat (neki fontos az edzettség, jár kondiba)

máj. 25. 07:00
1 2
 1/12 L.. István ***** válasza:
83%
Itthon éltek? Hát nehogy már te alkalmazkodj az ő szokásaikhoz! Csak kevéssel indul, aztán már a házból se mehetsz ki engedély nélkül, nem beszélhetsz csak akivel megengedi stb. Peeersze, ő nem olyan, de hidd el, előbb-utóbb kibújik a szög a zsákból!
máj. 25. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%
Olyat, amilyet te szeretsz. Ha meg akar változtatni, akkor eleve nem te kellesz neki, csak egy random nő, aki engedelmesen teszi amit ő akar. Te szeretnél az lenni?
máj. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Amíg nincs még??? Te most lassú és kellemetlen öngyilkosságra készülsz? Mit szeretsz rajta? A pénzét? Azért reménykedem, hogy kamu a kérdés.
máj. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%
Egy ismerősöm volt muszlim pasival, egészen az esküvőig azt magyarázta, hogy nem olyan, mint a többiek, tiszteli a nőket, nem olyan, mint a többi. Az esküvő után már az anyjával sem beszélhetett(az utcánkban lakott az anyja, ismertük, teljesen ki volt készülve). Évek múlva is tudott nagyjából elszökni a csaj, kiderült, hogy volt ott minden, bántalmazás, elnyomás
máj. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
94%
Miért akarsz kényszeresen megfelelni másnak? Miért nem adod önmagad?
máj. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
42%
Trendyol (ez egy torok webshop) es beirod a kovetkezo keresoszot: MODEST es kidob neked mindenfele alkalomra szolo ruhazatot, az estelyitol imaruhan at a furdoruhaig.
máj. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
70%

"Ezzel nincs gond, csak nagyon közönséges a magyar nő, mert nem ad magára és ezt a hatást kelti."

Nálad nem kell közönségesebb nő az biztos :D

máj. 25. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Abdullah_ ***** válasza:
17%

Allah jutalmazzon Téged amiért szeretnéd felvenni Isten egyetlen igaz vallását az Iszlámot.


Tulajdonképpen az, hogy hogyan öltözködsz az egy lelkiismereti kérdés a részedről.

Ha hijabot szeretnél hordani azt Allahért tedd elsősorban. Azért hogy megemlékezzen rólad a Feltámadás Napján.


Hogy a férjednek milyen ízlése van az öltözködéssel kapcsolatban, azt vele próbáld megbeszélni, hiszen nincs általános recept. Nem egyforma az emberek ízlése.


Ugyanakkor ne add fel a saját egyéniségedet sem, a házastársad kedvéért.


Allah áldjon. 🙂

máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
82%
"természetes hatásra utazom"... póthaj, műszempilla, egyéb nyalánkságok... 🤣🤣 Hát ezen felnevettem.
máj. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 NTBS ***** válasza:
90%
Semmilyet. Kerüld messzire.
máj. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!