Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az alábbi Igében olvasható...

Az alábbi Igében olvasható Jézus Krisztus kegyelme angyaltól származó kegyelem vagy Istentől származó kegyelem? 😇😇😇

Figyelt kérdés

Róm 16:20 A békességnek Istene megrontja a Sátánt a ti lábaitok alatt hamar. A mi Urunk Jézus Krisztus kegyelme veletek. Ámen


Hátha segít eldönteni hogy Jézus és Mihály két különböző személy.


máj. 26. 10:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

Kérdező! Az a baj, hogy te nem a pontos ismeret felé, a bibliai igazság megismerése felé mutatsz buzgalmat, hanem éppen fordítva!


"A békét adó Isten pedig rövidesen összezúzza Sátánt a lábatok alatt. Jézusnak, a mi Urunknak a ki nem érdemelt kedvessége legyen veletek!"


Ez minden is kérdőjelezi meg azt, amit Mihályról és Jézusról ír a Biblia?

máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 qkker1 ***** válasza:
57%

#1


Ne az Új Világ Ferdítésből idézz, hanem a Bibliából!

máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én a Biblia Igazság pontos megismerésére és másokkal való megosztására törekszem nincs itt megfordítva a tevékenységemben semmi hanem inkább arról van szó hogy a ti Bibliátok nem fordítás hanem ferdítés ezért nem értheted az Igazságot....
máj. 26. 12:10
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

No kérdező, bizonyos be, ne csak aljaskodj! Bizonyítd be, hogy ebben a versben mi és miért nem jó!


Mert hazudozni könnyű!

máj. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A Bibliában olvasható olyan hogy az Istenek a kegyelme olyan is olvasható hogy Jézus Krisztusnak a kegyelme, de olyara nem emlékszem hogy Mihály főangyalnak a kegyelme.


Ha találsz ilyet és bemásolod azt Ige helyet amelyben ez van leírva

elismerem hogy tévedtem és nektek van igazatok vagyis Jézus és

Mihály azonossak.

Viszont ha nem találsz (ne keresd nincs ilyen Ige) akkor nincs értelme vitatkozni a Biblia írói és azok akik közel álltak Jézushoz tudták és tisztában voltak Isteni származásával...😇😇😇

máj. 26. 14:04
 6/12 A kérdező kommentje:
Tehát a kegyelem csakis Istenhez köthető dolog nem angyalokhoz ha hozzákapcsolták Jézushoz úgy mint Istenhez nem volt véletlen gondolkozz el rajta...😇😇😇
máj. 26. 14:06
 7/12 anonim ***** válasza:
45%

Az idézett vers miért nem jő? Ezt kérdeztem, de te már megint terelsz, demagóg módon szövegelsz.


Azt hazudtad ugyanis, hogy a Tanúk bibliája nem fordítás, hanem ferdítés. Akkor ne csak vádaskodj, bizonyítsd is be!


Ja hogy ez nem megy? Mert bizony nem megy -mondjuk nem csak neked.


Jézust sok néven nevezik a bibliában, tudtad?

Akkor biztosan tudod azt is, hogy nevezik pl "Erős Istennek" is vagy a "Szó"-nak. Na most, ha találsz olyan bibliai helyet, ahol az erős Istennek, vagy az igének a kegyelme, akkor elhiszem hogy az erős Isten és a szó is Jézus. 😉


Na látod, pont ennyire gyerekes a te szöveged is. Csak én ezt nem komolyan írtam... 😃

máj. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Irkáltál össze vissza csak a bizonyíték maradt el amit nem tudtál felmutatni nem is vártam mást de ne is foglalkozz vele mi úgyis olyan demagógok vagyunk nyugodtan gondold-gondoljátok azt Jézus és Mihály azonossak 😇😇😇
máj. 26. 15:05
 9/12 anonim ***** válasza:
45%

Te pedig "nyugodtan" és legfőképpen tekintélyimádatból, vakon gondold azt, hogy nem azonosak. Nehogy becsülettel, önmagad előtt ŐSZINTÉN vizsgálódj, mert akkor még véletlenül kiderül olyan, amire nem számítasz!


Na látod, ezen a személyes és őszinte kutatáson a megkeresztelt Tanúk túl vannak.

máj. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
😀😀😀
máj. 26. 15:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!