Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Istenhez imádkozva teljesült...

Istenhez imádkozva teljesült már egy kivánságotok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 7. 15:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nekem többször is segített már,ha kértem valamit.Persze ne lottó ötösre gondolj...;)
2009. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
88%

Könyörögtem istenhez, mikor múlt év második napján eltűnt a kiskutyám. 7 nap múlva meglett, de rengeteget tettem érte. Plakátoltam, emberekkel beszéltem, telefonálgattam, menhelyeket jártam végig... Egy postásnak adtam szórólapokat, aki az első kocsmába betérve felmutatta és meglett a kutyusom befogadója. Kinek köszönhető, hogy meglett...?!

Persze hiszek istenben, de ha nem tezsek semmit, akkor nem is történik rendszerint semmi.

2009. jan. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a segítsége nélkül vagy idegnyomorék lennék, vagy nem lennék már, olyan családban, olyan apa mellett nőttem fel.
2009. jan. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
A leghatékonyabb, ha imádkozol és cselekszel is az ügy éredekében. Nem hiába a mondás: "Segíts magadon és Isten is megsegít!"
2009. jan. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2009. jan. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim válasza:
67%
Nekem is volt már,hogy teljesült valami.Mikor anno a megye legnehezebb gimnáziumába felvételiztem,akkor kb. 15 százalék volt az esély,hogy felvesznek,mert nagyon rosszul sikerült a felvételim.És épphogy,de felvettek szerencsére.Amúgy sokszor van ilyen,de szerintem nem az segít,hogy imádkoztál Istenhez,hanem hogy nagyon erősen hiszel magadban,és hiszed,szinte már tudod,hogy az amit szeretnél meg fog valósulni.
2009. jan. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Hat eleg soxor ereztem ugy, nincs melletem nem segit. De egy alkalommal bebizonyosodott elottem, vagyis a valaszom: igen teljesult mar.

:)

2009. jan. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
38%

aha elátkoztam a két " jo" szomszédomat és mindakettő meghalt 2 éven belül pedig nem is imádkoztam csak elátkoztam őket

ja ateista vagyok lehet ezért

de elmondom hogy csináltam ha valakit érdekel

2009. jan. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
46%

anyosomnak is elveszett a kutyája de ő csak imádkozot t lehet neem jo istenhez

de neem plakátolt és nem kereste azt mondta ha isten ugy akarja vissza jönn majd

de nem akarta

a fenébe hogy lehet ez

ezek szerint nem aaaz ima segit


akkor akinek bejött már az ima lottoznia kéne

sztem isten segit

valakinek biztos

2009. jan. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%
Én azért imádkoztam, hogy küldjön végre egy fiút, akivel összejöhetnénk, és végre túl legyek az első csókomon 18 évesen. Hozzátettem, hogy nem nagy kérés, mert tényleg csak azt szeretném, hogy kipróbáljam az egészet. Hát olyan jól teljesült a kívánságom, hogy az első csók után egy héttel szakított a srác. Azóta azért imádkozok, hogy küldjön egy TÁRSAT, akivel sokáig együttlehetek.
2009. jan. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!