Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha egyetlen egy dolgot kérdezh...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Ha egyetlen egy dolgot kérdezhetnél Istentől, vagy valamit mondhatnál neki, illetve kérhetnél valamit, akkor mi lenne az?

Figyelt kérdés

Őszintén, félelem nélkül persze...

és minden más következmény nélkül /képmutatás, nyalizás is tilos :-) /

Tényleg érdekel és ne vedd számításba, hogy azt már biztos megkérdezte valaki.

Csak Te és Ő, szemtől szembe...

Tudom, volt hasonló kérdés régebben, de ez más és a kérdező is más:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__1..


2010. nov. 8. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tisztán és őszintén kérném, hogy gyógyúljak ki a cukorbetegségemből, amit 12 éves korom óta cipelek a hátamon, és a tűszúrások tömkelegéből már elegem van, immár 40 éve.
2010. nov. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%
Azt kérdezném Istentől, hogy ha a földi boldogságot (szerelem) elutasítom, akkor a halál után nagyobb boldogság vár rám a földi boldogságnál?
2010. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azt kérném, hogy arra válaszoljon, amit a legjobban szeretnék tudni. Hogy mi az? Ő jobban tudja!


Miért kérded? Talán imádkozni akarsz értünk?

2010. nov. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha kérdezhetnék, azzal a legfontosabb kérdésemre már meg is kapnám a választ, mivel maga a szituáció feltételezné, hogy Isten létezik. Ezek után csak azt kérdezném meg, hogy szeret-e.
2010. nov. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
74%
csak kérésem lenne . Ne legyen erőszak központú a világ , mert annak köszönhetően tartunk ott ahol .... ezen kéne változtatni mert ma már Magyarországon ez már sajnos nemcsak a politikusokat és a cégkonkurenciákat érinti , hanem mindennapjainkat is , barátságok törnek meg miatta(7 évig tartó legjobb barátságom is ezzel tört meg) , szerelmek ( szüleim emiatt váltak el ) , sikeres karrierek , stb.... ha kérhetném én ezt kérném ... mert ha ezt kérném minden jobb lenne az életben ... dehát sajnos ez lehetetlen ... :)
2010. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
83%
Miért hagyja hogy szenvedjenek az ártatlan emberek?
2010. nov. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
76%

Én azt kérdezném tőle: "Hogy miért kegyetlen?"

A Föld nevű bolygón azt tanítják róla, hogy azért alkotta az embert, mert szereti. Milyen szeretet az amikor feltétel nélküli engedelmességet követel, aki az általa leírt törvényeket nem tartja be azt fenyegeti és bünteti. Amikor az ember vészhelyzetbe kerül, akkor nem segíti, sem fizikailag, sem lelkileg. Amikor a világon sok rettenetes dolog történik, nem jelenik meg, nem érdekli, hogy mi történik teremtményével. Talán nem is létezik.

2010. nov. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Mit tegyek, hogy az emberek lássák a szeretet a világban és jók akarjanak lenni?
2010. nov. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Megköszönném,hogy az egyszülött fiát, Jézust adta értem,hogy nekem örök életem lehessen.
2010. nov. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem kérdeznék semmit, sírva fakadnák az örömtől.
2010. nov. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!